2737
2739
عنوان

هماتوم ساب کوریونیک

1430 بازدید | 16 پست

سلام خانمها من الان ۶ هفته و ۵ روزه که باردارم از ابتدای بارداری تا ۴ ،۵ روز پیش لکه بینی داشتم اما خدا رو شکر الان دیگه تقریبا ندارم . دو روز پیش که برای قلب جنین رفتم سونو گفتند که هماتوم ساب کوریونیک به اندازه ۱۶ در ۴ میلی متر دارم ، میگم این خیلی خطرناکه؟ البته از همون اول تا الان هر شب یه دونه شیاف پروژسترون استفاده میکنم. لطفا راهنماییم کنید!🙏🙏🙏🙏

تعداد رای : 0
نظرسنجی
کمک
0
0%
کمک
0
0%

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم امروز ٦ هفته هستم ترشح قهوه اي ديدم😔😔شياف پروژسترون گذاشتم ساعت ١٠ و تا الان ديدگه چيزي نديدم . خيلي ميترسم شنبه بايد برم سونو قلب😭😭😭

استارتر قلبشو ديدي؟

خداياشكرت....❤️ 
2740
والا خیلی کمرنگ بود ، دو سه روز هم قهوه ای تیره بود ،اما فکر کنم شاف خیلی موثره تو از بین رفتنش

براي من ترشح قهوه اي روشنه كمه شياف گذاشتم ديگه نديدم اما خيلي ميترسم😔

خداياشكرت....❤️ 
منم امروز ٦ هفته هستم ترشح قهوه اي ديدم😔😔شياف پروژسترون گذاشتم ساعت ١٠ و تا الان ديدگه چيزي نديدم ...

ایشالله که چیزی نیست گلم ،بله ازشون بخواه که صدای قلبش رو هم برات بزارن

من لک بینی اصلا نداشتما ک بخاد قهوه ای باشه یا قرمز

فقط تو سونو قلب گفت هماتوم داری ک بهم شیاف پروژسترون داد مصرف کردم ان تی که رفتم دیگ نبود اما من هنوز شیلف میزنم چون یبار سقط داشتم

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
2706