2733
2739
عنوان

هماتوم ساب کوریونیک

1380 بازدید | 16 پست

سلام خانمها من الان ۶ هفته و ۵ روزه که باردارم از ابتدای بارداری تا ۴ ،۵ روز پیش لکه بینی داشتم اما خدا رو شکر الان دیگه تقریبا ندارم . دو روز پیش که برای قلب جنین رفتم سونو گفتند که هماتوم ساب کوریونیک به اندازه ۱۶ در ۴ میلی متر دارم ، میگم این خیلی خطرناکه؟ البته از همون اول تا الان هر شب یه دونه شیاف پروژسترون استفاده میکنم. لطفا راهنماییم کنید!🙏🙏🙏🙏

تعداد رای : 0
نظرسنجی
کمک
0
0%
کمک
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم امروز ٦ هفته هستم ترشح قهوه اي ديدم😔😔شياف پروژسترون گذاشتم ساعت ١٠ و تا الان ديدگه چيزي نديدم . خيلي ميترسم شنبه بايد برم سونو قلب😭😭😭

استارتر قلبشو ديدي؟

خداياشكرت....❤️ 
2738
والا خیلی کمرنگ بود ، دو سه روز هم قهوه ای تیره بود ،اما فکر کنم شاف خیلی موثره تو از بین رفتنش

براي من ترشح قهوه اي روشنه كمه شياف گذاشتم ديگه نديدم اما خيلي ميترسم😔

خداياشكرت....❤️ 
منم امروز ٦ هفته هستم ترشح قهوه اي ديدم😔😔شياف پروژسترون گذاشتم ساعت ١٠ و تا الان ديدگه چيزي نديدم ...

ایشالله که چیزی نیست گلم ،بله ازشون بخواه که صدای قلبش رو هم برات بزارن

من لک بینی اصلا نداشتما ک بخاد قهوه ای باشه یا قرمز

فقط تو سونو قلب گفت هماتوم داری ک بهم شیاف پروژسترون داد مصرف کردم ان تی که رفتم دیگ نبود اما من هنوز شیلف میزنم چون یبار سقط داشتم

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍