2737
2739

وقتش رسیده به عنوان عضو کوچکی از نی نی سایت اونچه که در زندگی بهش رسیدم رو با شما درمیون بگذارم بلکه  بدرد حتی یک نفر بخوره

خرده فرهنگ ها تو همه جوامع از نسلی ب نسل دیگه یا بر اثر اتفاقی تغییر می کنن و ممکن هست بخشی از افکار عمومی رو هم تحت تاثیر و دگرگونی قرار  بدن من حرفم این هست دوستان هیچ کس الگوی شما نیست مگر اینکه شما انتخابش کنید،همه ما از نسل آدم هستیم و محتمل الخطا

حتی اگر کسی گفت من الگوی شما هستم یا جامعه اون شخص رو الگو قرار داد و معرفی کرد نهایتا این شما هستید که اون فرد رو به عنوان الگو در پس زمینه ذهنتون ب دلایل مختلف انتخاب کردید پس وقتی ضد حال خوردید از تناقض در افکار و افعالش لطفا اول خودتون رو سرزنش کنید

شما به عنوان یک فرد عاقل و بالغ و حتما لایق بهترین ها ،چرا باید با وجود عقل و درایت هر کسی رو بدون شناخت و حتی با شناخت به عنوان یک الگو در زندگی شخصیتون قرار بدید؟یا حتی طرفدارش باشید؟

تا یک سنی از خانواده الگو گرفتید ولی بعدش باز این شما هستید که انتخاب می کنید و بدو خوب رو تشخیص می دید

سرزنش کردن و جواب پس گرفتن در جایی هست که ما به شخصی اجازه دادیم برای بخش یا کلی از جامعه "تصمیم" بگیره و اگر در راهی که مجوز گرفته خطا رفت بله می توانیم ب نحو صحیح ازش جواب بخوایم .

پس هر وقت خواستید کسی رو سرزنش کنید بدونید که این فردی که به خودتون اجازه می دید در موردش قضاوت،حرف،سرزنش،توهین و و و کنید انتخاب شخص شما بوده

اصولا آدما از صبح که از خواب بیدار می شن در حال انتخاب هستن،این ما هستیم که انتخاب می کنیم چی بگیم و  چی نگیم کجا بریم و کجا نریم چی بخوریم و چی نخوریم پیرو چ کسی باشیم و یا نباشیم

بعضیا شاید بگن جبر محیط و جامعه و خانواده باعث می شه با خیل عظیم همراه بشیم تا کمتر آسیب ببینیم ،باشه قبول، ولی آیا فکر کردید که همراه شدن با اکثریت بدون فکر، این جنبه هم داره که به اقلیت آسیب بزنید و حس قدرت داشتن شما رو وسوسه کرده؟

به نظرم آدم ها با انتخاب هاشون شناخته می شن و خودشون رو با انتخاب هاشون به دیگران معرفی می کنن ،پس مواظب انتخاب هاتون در هر زمینه ای از خرد و کلان باشید دوستان که بازتاب هر حرکتی از سوی شما به سمت زندگی خود شماست .

موفق و پیروز باشید

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم