2737
2739

نه اصلا این کار رو نکنیااااا

کاملا طبیعیه

پسر من حدود ۴ سال و خورده ای بود که دومی اومد، یهو اینجوری شد که هر شب جاشو خیس می کرد و صبح هم که بیدار می شد خودش ناراحت بود که چرا اینجوری میشه ولی من اصلا دعواش نکردم و کلی تو نت راجع بهش خوندم و دیدم به خاطر استرسی هست که با اومدن بچه دوم ایجاد شده.

پسر من خیلی به خودم وابسته بود به خاطر همین کار یه کم سخت بود اما بالاخره با حوصله درست شد.

هر شب زیر پاشو پلاستیک پهن می کردم و شروع کردم باهاش به بازی کردن، نقاشی کشیدن و درست کردن کاردستی و باباشم که از سرکار می اومد کلا باهاش بازی می کرد و هر چند روز یه بار به بهانه های مختلف براش هدیه می خرید و می بردش بیرون حالا با ماشین یا دوچرخه یا پیاده.

در کل از لحاظ عاطفی خیلی روش کار کردیم و گاهی هم شبها هم قبل خواب زیر و دور نافش رو با مخلوط روغن سیاهدونه و کنجد چرب می کردم.

خداروشکر خوب شد.

ولی باید حوصله کنی. برا پسر من حدود یه ماه شد تا کامل خوب بشه

به پدرش بگو وقتی خونه س اینقدر مشغولش کنه که اصلا به تو فکرم نکنه و اصلا اصلا جلوش به بچه دوم ابراز علاقه نکن و بوسش نکن و به جاش اولی رو بوس کن و بهش بگو بیشتر از همه دوستش داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا میزنیش خب استرس میگیره بدتر میشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

عزیزم فکر میکنم یه مقدار کم تحملی من یه بچه فلج مغزی و یه بچه سه سال و سه ماهه و یه بچه سه ماهه دارم خیییلی اذیت میشم ولی نمیزنمشون خیلی هم عصبانی میشم ولی کلا با زدن مخالفم

بعد اینکه الان شرایط جدید ایجاد شده بچت اینطوری شده سعی کن بیشتر بهش محبت کنی و بغلش کنی درست میشه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
نه اصلا این کار رو نکنیااااا کاملا طبیعیه پسر من حدود ۴ سال و خورده ای بود که دومی اومد، یهو اینجو ...

البته اینا رو با این فرض گفتم که از پوشک گرفتیش.

اگه هنوز اینکارو نکردی فک نکنم الان زمان خوبی واسه این کار باشه

وقتی نمی تونی دو تا بچه رو با هم بزرگ کنی نباید اینقدر زود بچه دومو میاوردی این گناه کمی نیست  اون طفل معصوم چه گناهی کرده که کتک بخوره  معلومه به خاطر  استرس خودشو خیس می کنه

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
2738
سه سال خیلی دیزه بگیرش از پوشک

نمیتونم با یه بچه ۱۰ ماهه باهاش سر و کله بزنم.

بذار ۴ سالش شه، با این یکی باهم اقدام میکنم😂

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
خیلی ممنون واقعا گناه داره بزرگه لز پوشک بگیر بچه رو

وقت و حوصله شو الان ندارم.با این فسقلی

خودشم همکاری نمیکنه.

میذارم بزرگترشه، خودش بخواد.

الان پول باباش میره بالای شوهر، اونجوری جون خودم😂😂😂

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!