2737
2734

اولی دوسال و نیمشه دومی چهل روز 😔خیلی خسته میشم کمک ندارم بابا

شونم کمک نمیده امروز پ

سر اولم پی پی کرد تو خودش ع

صبی 

شدم زدمش دوسه بار قبلش جیش کرد یواش زدم تو گوشش قرمز 

شد الان عذاب وجدان دارم ولی خیلیییی اذیتم میکنه بریدم دیگه چیکار کنم ب نظرتون از اول پوشک کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه اصلا پوشک نکنیا

از حسودیشه تو شوکه بیشتر برس بهش

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
2738

مثل فاصله سنی بچه های منه ولی من تا یکسال بعدشم به از پوشک  گرفتنش فکرم نکردم

حوصله داریا

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

بابا بچه هاتونو پوشک کنین تا وقتی بیجاره ها زبون باز کنن بگن عقلشون بکشه که بگن ما دسشویی داریم گناه دارن عقلی ندارن من دوتا دخترامو گذاشتم تا خودشون به مرور حالیشون بشه بگن ما دسشویی داریم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

من ک تا دوسالو ۸ ماه پوشک میکردم بعدشم تا تولد ۴ تو شرتش پی پی میکرد

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2706