2733
2739

تا چه حد تاثیر داره؟

برا پوست چرب کدوم رنگش سازگاره؟

و هفته ای چن بار بزنیم تا تاثیر بزاره زودتر

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒

من پوستم چربه

اون مدل که برای همه پوستاهست رو گرفتم

صورتمو پر کرده دوس ندارم

خیلیم خشک میشه صورتم بعد استفادش

به نظرم شما رنگ سبز که برای پوست چرب هست رو بخر

هفته ای دوبار کافیه

من سبزش رو خریده بودم

خیلی خوب بود

هفته ای دو بار فک کنم

دیگه‌وقت نکردم بزارم 

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته‌ای دوبار بیشتر معمولا توصیه نمیشه 

مستمر که استفاده کنی پوست رو عمیقا پاکسازی میکنه و جوشارو کمتر میکنه 

معمولا روی بسته بندیشون نوشته خواصش رو من سفید میزنم

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2728
من پوستم چربه اون مدل که برای همه پوستاهست رو گرفتم صورتمو پر کرده دوس ندارم خیلیم خشک میشه صورتم ...

از کجا خریدین؟عطاریا دارن؟

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒

سلام پوست من معمولی هست و مستعد جوش . هفته ای یک بار استفاده میکنم با سرکه سیب  . تاثیرش برای من پاکسازی بود  . و اون روز احساس سفیدی و سبکی  و تمیزی میکنم . منافذ رو هم موقتا کوچک تر میکنه . من سبزشو استفاده میکنم

2740
من پوستم چربه اون مدل که برای همه پوستاهست رو گرفتم صورتمو پر کرده دوس ندارم خیلیم خشک میشه صورتم ...

چند خریدی  واینکه یعنی صورتت تپل شده 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
از کجا خریدی؟شماهم همین سبزش که میگن خریدی؟

عطاری

نه من سفیدشو گرفتم که برای همه نوع پوسته

به نظرم سبزش بهتره برای اونایی که پوست چرب دارن

چون سفیدش بی نهایت خشک و اذیت میکنه پوستو