2733
2734
عنوان

هدیه شیرنی خوری

124 بازدید | 28 پست

سلام دوستان دوروز پیش دایی وزندایی همسرم برام ظرف میوه خوری اوردن طرح روش یه خانم واقاس ک پشت سرشونم یه خانومه ک داره باهمین اقاهه میخنده ودختر کنار اون اقاهه حواسش نیست خواستم بدونم من حساسم یا منظورداشته ببخشید اگه بدنوشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون بیکاربوده رفته کل دنیارو گشته برات همچین چیزی بخره تا منظورشو بگه!! شاید سفارش مخصوص دادا برات بسازن 😂😂😂😂

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]
2740

عکسشو گذاشتی لایکم کن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
بسم الله ميشه عکس بدى

ببین یه آقا هس با دوتا خانوم رابطه داره😂

ولی یکی از خانوما اینو نمیدونه🤯

❤️"𝓗𝓸𝓹𝓮 𝓲𝓼 𝓽𝓱𝓮 𝓼𝓽𝓻𝓸𝓷𝓰𝓮𝓼𝓽 𝓯𝓸𝓻𝓬𝓮"❤️                     
اون بیکاربوده رفته کل دنیارو گشته برات همچین چیزی بخره تا منظورشو بگه!! شاید سفارش مخصوص دادا برات ب ...

یه جوری مرموز رفتارمیکنه خب شما وقتی برای کسی چیزی میبری ب طرحش دقت نمیکنی ایا

نه اخه بین این همه طرح چرا همچین چیزی اورده قبلا هم تودوران نامزدی گفته بود مواظب همسرت باش🤕

اهان 

اگه اين طوريه كه پشتكار زنداييت رو خريدارم خداوكيلي رفته گشته چي پيدا كرده 😳 

ردش كن بره ظرف رو اگه اعصابت رو ميريزه به هم 

👻
2706