2737
2739

بنده خداها کار میکنن! دیگه خستن

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر من شبانه روزی کار میکنه تقریبا.. معمولا خونه نیست

اما صبح که من سرکارم 

بیدار میشه تخت و مرتب میکنه ریخت و پاش نمیکنه و میره

این بهم نریختن هم به نظرم کمک بزرگیه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

کمک میکنه خیلی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738

من خودم چیزی بلد نیستم تازه چایی درست کردن یاد گرفتم😂😀😃

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

شوهر من با کلی کیسه خوراکی میاد خونه مثل بچه های ۵ ساله میشینه جلو تلویزیون خوراکی میخوره منم هی باید تمیز کنم ، دست به هیچی نمیزنه دلم نمیاد چیزی بهش بگم بیرون خیلی کار میکنه 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
2706