2737
2734
عنوان

خیاااااااااااانت

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 54 پست
چه مرد چه زن اگر آدم خوب و خوش قلبی باشه و عاشق همسرش تا آخر عمرشم براش تکراری نمیشه و ازش خسته نمیش ...

حتي اگه خيانت كنه!

اين چ حرفيه ميزنين 

يكبار دوبار قابل بخششه ن اينكه ديگه كنار بياي 

بنظزم اين توهين ب اونيه چشمشو ميبنده

بعد از ٨سال خدا بهم يه كنجد داد،ميشه براي سلامتيش صلوات بفرستي🥺💜
حتي اگه خيانت كنه! اين چ حرفيه ميزنين  يكبار دوبار قابل بخششه ن اينكه ديگه كنار بياي  ...

منظورم اینه که ازش خسته نمیشه که بهواد بهش خیانت کنه اگه ذاتش خوب باشه اصلا فکر خیانت به سرش نمیزنه. نگفتم اون خیانت کنه تو چشم پوشی کن

💗🖤 ''I'm certified ''BLIИK

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درچه حدخیانت کرده؟؟شایداشتباه میکنی گلم

چن وقت که خیلی بهش مشکوک شده بودم هم تو رابطه باهام سرد بود هم خیلی افراطی مهربون شده بود وباهام کمتر حرف میزدو.... خلاصه امروز بیرون بودم اومدم خونه هل کرد یه جلد کاندوم تو سطل آشغال دیدم😭

2728
من خیانت دیدم جنسی.هنوز عقد نکردیم .شش ماهه گذشته شاید جدابشم نمیدونم ‌.بدجور میخامش‌. و البته ب روش ...

به نظرم باهاش بهم بزن چون دیده اینبار چشم پوشی کردی ممکنه بعد عقدم دوباره اینکارو بکنه

💗🖤 ''I'm certified ''BLIИK
من خیانت دیدم جنسی.هنوز عقد نکردیم .شش ماهه گذشته شاید جدابشم نمیدونم ‌.بدجور میخامش‌. و البته ب روش ...

آخی منم عاشق شوهرم بودم یعنی فقط اونا بعد از خدا داشتم😭

2738
آخی منم عاشق شوهرم بودم یعنی فقط اونا بعد از خدا داشتم😭

خیلی سخته حالا شما بچه عم دارین خدا صبرت بده نمیدونم واقعا چی بگم درد بدیع خیانت و ازون بدتر اینکه راه جدایی نداشته باشی و مجبدر ب سکوت باشی 

2706