2737
2734
عنوان

خیاااااااااااانت

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 54 پست
تقصیر تو نیست عزیزم،روزی که از چشم خودت دیدی و دیگه به خودت نرسیدی موهات با شوق شونه نزدی لباس خوشگل ...

خیلی سخته فکر کنم حداقل همین امروز چن کیلو لاغر شدماز حرص

خیلی سخته فکر کنم حداقل همین امروز چن کیلو لاغر شدماز حرص

اشتباه میکنی عزیز من ،تو هر کار کنی اون گذشته پاک نمیشه ،امروزتم خراب نکن برا گذشته ای که تو یدرصدم مقصر نیودی .از دردای جسمی و روحی که بعد این اتفاقا خبر داری ،تپش قلب فشار خون سردرد تنشی میگرن وسواس فکری اضطراب تیر کشیدن قلب دست شونه گرفتگی عضلات کرختی صورت تنگی نفس گزگز شدن دست و پا سنگینی سر سبکی سر احساس برق گرفتگی و تاری دید و معده درد یبوست روده درد و هزارتا درد و ...فقط از یه فکر شروع میشه و یه غم .و تو میمونی و خدای نکرده اینهمه درد بعد شوهره چکار میتونه بمنه برات بابا بفکر خودت باش.بفکر بچه هات باش.

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم حالاش که سالمیم روزگارم اینه مریض شم که هیچ😭

خدا نکنه مریض بشی ولی زرنگ باش بفکر خودت و سلاکتیت باش نرو هی تو فکرش و غصه بخور و خودت و زجر بده.ولش کن بابا لیاقتتو نداره خدا زدش اونو تو دیگه نشین حرصشو بخور اگه اینکار کرده باشه خدا خودش پدری ازش در میاره که بشین و ببین تو فقط به خودت برس و بچه هات .نزار این فکر ا پا درت بیاره حوصله داری خودت بندازی تو مریضی و قرص اعصاب بریزی بالا.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خدا نکنه مریض بشی ولی زرنگ باش بفکر خودت و سلاکتیت باش نرو هی تو فکرش و غصه بخور و خودت و زجر بده.ول ...

همین دوست دارم خدا تلافی کنه حالشا بگیره چن وقته خیانت میکنه فهمیدم شک من درسته 

همین دوست دارم خدا تلافی کنه حالشا بگیره چن وقته خیانت میکنه فهمیدم شک من درسته 

یدفه مچشو بگیر جوری که نتونه حاشا بکنه و انکار،تهدیدش کن اگه یبار دیگ اینکار کرد طلاق میگیری یا هر چیزی که بترسونه و بسوزونش همونجا.خدام داره براش حالا بزار این دنیا خوش باشه یه اخرتی هم هست بالاخره.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خوش به حال هر کسی که همچین شوهری داشته باشه واقا خیانت داغون میکنه من اصلا نمیدونم برا چی زنده ام

3تا بچه داری یا دوتا؟ 

یجا گفتی یکی 7سالشه و دمی تو راهه 

سومی کجا اومد یهو؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت