2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مادر بودن بهترین حس دنیاست . امیدوارم اگر همسر پر مهری داری خدا دامنت رو سبز کنه. امییییین

چی میشد منم این حسو تجربه کنم ای خدای بزرگ😞

به زودی منم مامان میشم😍
2731

انشالله به حق این شب عزیز.تو هم دامنت سبزمیشه و همه حاجت دارا همچنین

شیخ طوسی در کتاب «مصباح» از ابویحیی در ضمن خبری در برتری و مزیت شب نیمه شعبان روایت کرده است که گفت: به مولای خود امام صادق (علیه‌السلام) گفتم: بهترین دعا‌ها در این شب کدام است؟ فرمود: هرگاه نماز عشا را خواندی، دو رکعت نماز به این ترتیب بخوان:
در رکعت اول سوره «حمد» و سوره «کافرون» و در رکعت دوم سوره «حمد» و سوره «توحید» و، چون سلام دادی، بگو «سُبْحانَ اللّٰهِ»، «سی‌و سه» مرتبه و «الْحَمْدُ لِلّٰهِ»، «سی و سه» مرتبه و «اللّٰهُ أَکْبَرُ»، «سی و چهار» مرتبه؛ سپس بخوان دعایی را اینچنین آغاز می‌شود: «یَا مَنْ إِلَیْهِ مَلْجَأُ الْعِبادِ فِی الْمُهِمَّاتِ، وَ إِلَیْهِ یَفْزَعُ الْخَلْقُ فِی الْمُلِمّاتِ ...» (کامل دعا در مفاتیح الجنان آمده است).

این نمازو تونت تو اعمل نیمه شعبان پیدا کن و بخون.منم خوندم حلجت رواشیم انشالله

دوستت دارم خدا💞
2740