2137
2106

من ۲۲ سالمه هیچی به پوستم نمیزنم به جز زینک اکساید به نظرتو از کی وچه چیز هایی رو استفاره کنم که پوستم افتاده وچروک نشه بعد ها

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

این نی نی قشنگی که الان تو بغلمه رو مدیون ایمپو هستم که زمان های تخمک گذاریم رو به درستی بهم یاداوری کرد 🥰

باید به روتین پوستی داشته باشی و هر روز ماساژ بدی فیلماش تو یوتیوب هست

از الان باید این کارو بکنم یا هنوز زوده 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
2124
زینک اکساید رو چ موقع استفاده میکنین ؟ چون زیادیش پوست رو نازک میکنه

هروز واقعا چرا 

ژل شستشو 

تونر 

ابرسان 

مرطوب کننده 

ی کرم دور چشم سبک 

ضد افتاب 

هفته ای دوبار اسکراب 

اینا رو همه باید برای پیشگیری استفاده کنن چیزای دیگم هست کع اون بستگی به مشکل پوستت داره که چی استفاده کنی 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد

الان زود برای کرم ضد چروک ۳۰ به بالا کرم ضد چروک این چیزها رو میزنن

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم پارکینسون داره دعا کنید صلوات بفرستید تا زودی خوب بشه  لطفا برای حل شدن مشکل گرفتاری عشقم دعا کنید صلوات بفرستیدتا زودی بیاد پیشم تو این دنیایی به این بزرگی هیچکس بجز خدا مامانم عشقم شما دوستان نی نی سایت ندارم  مامانم بعد سالها به آرزوش رسید خدایا شکرت هر ثانیه هم شکرت کنم کمه خدایا من میدونم درد بی خونه بودن خونه بدوشی چقدر سخته لطفا خداجون هوای مستاجر رو داشته باش همشونو به آرزویی خونه دار شدن برسون من برای همه ی شما دوستان نی نی سایت همیشه دعا میکنم صلوات میفرستم ان شاالله به خواسته های دلتون برسید روزهای خوب دوباره میاد خدا هوای همونو داره دلم گرفته از دوست صمیمی دوست صمیمی فقط از من سواستفاده کرد چون میدونست خیلی تنهام خیلی اونو دوست دارم هر وقت با من کار داشت من پیشش بودم هیچ وقت تنهاش نمیذاشتم ولی وقتی من باهاش کار داشتم بهونه می آورد بهم میگفت میخوای زندگی من خراب کنی با دوست پسرش میخواست ازدواج کنه پیش یه دکتر کار میکرد یروز که من پیشش بودم دکتر به من گفت تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم فعلا نمیخوام ازدواج کنم یدفعه دوستم جلوی دکتر گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف خیلی دلم شکست ولی چیزی نگفتم هنوز که هنوز باورم نمیشه اون این حرف زده باشه یروز با مامانم رفتیم خونشون از قبل بهش گفتم نزدیک خونتون یه کاری دارم با مامانم میایم می مونیم من میخواستم امتحانش کنم بعد غیر مستقیم ما از خونه کرد بیرون منی که چندسال باهاش بودمو کرد بیرون ولی دوستهای خانوادگی چندروز باهاش دوست شده بود تو خونشون می موندن چرا برای اینکه زن و شوهر بودن میتونست برای شوهراشون اشوه بریزه لاس بزنه باهاشون عاشق اینکاربود منم دیدم دیگه این دوست بدرد نمیخوره هر چی تو دلم بود بهش گفتم باهاش کات کردم هیچ وقت نمیبخشمش واگذارش بخدا لطفا هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
ژل شستشو  تونر  ابرسان  مرطوب کننده  ی کرم دور چشم سبک  ضد افتاب  ...

عزیزم هنوز برای این چیز ها زود نیست یهنی لز الان همرو باید استفاده کنم

صبحا بعد از بیدار شدن از خواب با فیس واش مخصوص پوستت بشور صورتتو بعد تونر بزن بعد کرم ابرسان بعد مرطوب کننده روشم ضدافتاب حتی اگه بیرون نمیری ضدافتاب بزن

شبام قبل خواب اگه ارایش کردی با میسلارواتر پاک کن ارایشتو بعد با شوینده بشور بعد تونر و ابرسان و مرطوب کننده بزن اگه بالای ۲۵سالی کرم دورچشم بزن 

«طُ تنها مخدری هستی که هیچوقت قصد ندارم ترکش کنم ♥️💊»
2050

از الان ضد چروک بزن 

به پوستت مرطوب کننده یا ابرسان بزن که خشک نشه چروک بشه 

برای افتادگی پوست کرم که میزنی به سمت بالا بکش دو هفته ای یک بار رو پوست تمیز‌ یخ بزار یخم بزار تو پلاستیک

پیج سروناز سیدین رو دنبال کن عالیه هر سوالی داشته باشی جواب میده و کلی اطلاعات داره راجب پوست

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است🌸🙏
از الان باید این کارو بکنم یا هنوز زوده 

نبابا از الان بکن خیلی پوستت تازه تر میشه سالم تر میشه کلا همه باید یه روتین پوستی داشته باشن ولی خب من نمیدونم پوستت چطوریه برو دکتر حتما اون خودش پیشنهاد بده ماساژ صورتم که قشنگ صورتتو زاویه سازی میکنه و کشیده بعد یه مدت

صبحا بعد از بیدار شدن از خواب با فیس واش مخصوص پوستت بشور صورتتو بعد تونر بزن بعد کرم ابرسان بعد مرط ...

عزیزم به جای ضد افتاب زینک اکساید میزنم خوبه ؟

عزیزم هنوز برای این چیز ها زود نیست یهنی لز الان همرو باید استفاده کنم

شستن صورت یا ابرسان و مرطوب کننده یا مثلا ضدافتاب چرا باید زود باشه

مثلا کسی ک ک سنش کمه پوستش خشک نمیشه؟ یا الودگی صورتش خود ب خود پاک میشه ؟ اینا اصلا سن خاصی ندارن بستگی به پوستت دیگه از ۲۵ یا اگ پوستت خوبه از ۳۰ کرم ضد چروک صورت باید استفاده کنی فقط 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد

هفته ای یکبار ماسک لایه بردار مخصوص پوستت استفاده کن 

سه بار تو هفته با یه روغن سبک صورتتو ماساژ بده اموزش ماساژو تو اینترنت ببین که درست ماساژ بدی

«طُ تنها مخدری هستی که هیچوقت قصد ندارم ترکش کنم ♥️💊»
زینک چرا میزنی؟ ضد افتاب  ژل شستشو ابرسان و مرطوب کننده  اینا ساده ترینان

به جای ضد افتاب میزنم 

نبابا از الان بکن خیلی پوستت تازه تر میشه سالم تر میشه کلا همه باید یه روتین پوستی داشته باشن ولی خب ...

واقعا چه جالب پس شروع میکنم ماساژو حتما

2051