2726

من ۲۲ سالمه هیچی به پوستم نمیزنم به جز زینک اکساید به نظرتو از کی وچه چیز هایی رو استفاره کنم که پوستم افتاده وچروک نشه بعد ها

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید به روتین پوستی داشته باشی و هر روز ماساژ بدی فیلماش تو یوتیوب هست

از الان باید این کارو بکنم یا هنوز زوده 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
زینک اکساید رو چ موقع استفاده میکنین ؟ چون زیادیش پوست رو نازک میکنه

هروز واقعا چرا 

ژل شستشو 

تونر 

ابرسان 

مرطوب کننده 

ی کرم دور چشم سبک 

ضد افتاب 

هفته ای دوبار اسکراب 

اینا رو همه باید برای پیشگیری استفاده کنن چیزای دیگم هست کع اون بستگی به مشکل پوستت داره که چی استفاده کنی 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد

الان زود برای کرم ضد چروک ۳۰ به بالا کرم ضد چروک این چیزها رو میزنن

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
ژل شستشو  تونر  ابرسان  مرطوب کننده  ی کرم دور چشم سبک  ضد افتاب  ...

عزیزم هنوز برای این چیز ها زود نیست یهنی لز الان همرو باید استفاده کنم

صبحا بعد از بیدار شدن از خواب با فیس واش مخصوص پوستت بشور صورتتو بعد تونر بزن بعد کرم ابرسان بعد مرطوب کننده روشم ضدافتاب حتی اگه بیرون نمیری ضدافتاب بزن

شبام قبل خواب اگه ارایش کردی با میسلارواتر پاک کن ارایشتو بعد با شوینده بشور بعد تونر و ابرسان و مرطوب کننده بزن اگه بالای ۲۵سالی کرم دورچشم بزن 

از الان ضد چروک بزن 

به پوستت مرطوب کننده یا ابرسان بزن که خشک نشه چروک بشه 

برای افتادگی پوست کرم که میزنی به سمت بالا بکش دو هفته ای یک بار رو پوست تمیز‌ یخ بزار یخم بزار تو پلاستیک

پیج سروناز سیدین رو دنبال کن عالیه هر سوالی داشته باشی جواب میده و کلی اطلاعات داره راجب پوست

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
از الان باید این کارو بکنم یا هنوز زوده 

نبابا از الان بکن خیلی پوستت تازه تر میشه سالم تر میشه کلا همه باید یه روتین پوستی داشته باشن ولی خب من نمیدونم پوستت چطوریه برو دکتر حتما اون خودش پیشنهاد بده ماساژ صورتم که قشنگ صورتتو زاویه سازی میکنه و کشیده بعد یه مدت

صبحا بعد از بیدار شدن از خواب با فیس واش مخصوص پوستت بشور صورتتو بعد تونر بزن بعد کرم ابرسان بعد مرط ...

عزیزم به جای ضد افتاب زینک اکساید میزنم خوبه ؟

عزیزم هنوز برای این چیز ها زود نیست یهنی لز الان همرو باید استفاده کنم

شستن صورت یا ابرسان و مرطوب کننده یا مثلا ضدافتاب چرا باید زود باشه

مثلا کسی ک ک سنش کمه پوستش خشک نمیشه؟ یا الودگی صورتش خود ب خود پاک میشه ؟ اینا اصلا سن خاصی ندارن بستگی به پوستت دیگه از ۲۵ یا اگ پوستت خوبه از ۳۰ کرم ضد چروک صورت باید استفاده کنی فقط 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
2706