2737
2734
عنوان

استخدام اموزش و پرورش۱۴۰۰

107 بازدید | 11 پست

سلام.کسی در رشته علوم تربیتی در ازمون استخدامی شرکت کرده؟ برای تخصصی ها چی خواندید و برای عمومی ها بخصوص اطلاعات عمومی چی خواندید؟

کسی با رشته روانشناسی امسال قبول شد؟

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازمون استخدامی اموزش پرورش کی برگزار میشه

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
اره من دوستم قبول شد

نمیدونی از چه منابعی استفاده کرده؟

🤦🏻‍♀️میخوام بخونم میترسم قبول نشم شنیدم از قبل انتخاب میکنن خودشون

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
نمیدونی از چه منابعی استفاده کرده؟ 🤦🏻‍♀️میخوام بخونم میترسم قبول نشم شنیدم از قبل انتخاب میکنن خو ...

ن بابا بخون قبول میشی 

همش از آی استخدام خوند

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  
2740
نمیدونی از چه منابعی استفاده کرده؟ 🤦🏻‍♀️میخوام بخونم میترسم قبول نشم شنیدم از قبل انتخاب میکنن خو ...

ببخشید ایراد استخدام

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  
ن بابا بخون قبول میشی  همش از آی استخدام خوند

فدات😊خدا از دهنت بشنو