2733
2739
عنوان

بهترین وسایل بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 553148 بازدید | 10966 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوری جون تو یکی از پستا دیدم که مشکلت فاصله بین دندونه ، ببین عزیزم فکر کنم این روزا با یه روش دیگه که اسمشو نمیدونم این فاصله رو با یه سری مواد پر میکنن که دیگه نیازی به ارتودنسی هم نیست
و فکر میکنم بهتره چون تو ارتودنسی باید چند سال سیم رو دندون باشه و هر چند وقت یه بار هم مراجعه کنی ولی این روش این دردسرا رو نداره... ولی بازم پزشک خودش حتما تشخیص درستو میده که کدوم روش بهتره .. موفق باشی گلم ، اینم یه جمله از ننه عروس :-)
ماریا جون،

تول که مرسی دوستم:*

آره بچه‌ها گفتن، منتها با خودم فکر کردم، بذار اگر مشکلی هم داره دندونام برطرف بشه، میدونم سیم داشتن سخته، ولی فکر نمیکنم من اونقدرا باهاش مشکل پیدا کنم:) یعنی "اگر" لازم باشه حتما، انجامش میدم،

باز ممنون دوستم که به فکرم بودی:*
2728
وازلین همون مارک وازلین عالیه
در سبزش که توش ویتامین آ و غیره هم داره خوبه به بد بویی خامش نیست و خوشبوئه منکه 4 ساله یکیشو دارم هنوز تموم نشده
هر جامم خشک میشه میزنم
تازگی کشف کردم که کرمای لایه بردار اگه حواست نباشه یکار میکنن جای جوش و لک تا آخذر عمرت بمونه
اگه نزنیم بهتره
و اینکه آرایش پاک کن کدلی عالیه ارگانیک ارگانیکه فقط 26 تومنه
بچه ها من الان اینترنتی از باریک بین وقت گرفتم، البته نوشته بعد از تایید تماس گرفته میشه اما زمان رو زد شنبه دیگه ساعت ٤ و ربع! واقعا به این زودی وقت میده؟!
اصلا کجا ویزیت میکنه؟
2740
سلام دوستای نازم , خوبید؟

مهناز , نیکی, سارا , هوری , شاپریا , فرناز وجول, میترا , توتی, وجوووول ,,,, ببخشد اونایی که از قلم انداختم, دلم واستووون تنگ شده بود و لییی خیلی درگیر درس و کلاسام هستم خلاصهههه ببخشییید
هوری جون منم بهت پر کردن بین دندونات پیشنهاد میکنم,

, چوون هم دردسرش نسبت به ارتودنسی کمتره , هم به صرفه تر , شیراز که هر فاصله 120 میگیرن , ظاهرش هم عالیه و کار یه روزه

البته با لمینت فرق داره , لمینت یه روکش چینی میاد رو دندون که بیشترواسه کسایی هست که دندوناشون بد رنگ یا خیلی ریز و بد فرمه