2733
2734
عنوان

یه دقیقه بیاید خیلی مهمه مر گ و زندگیه

| مشاهده متن کامل بحث + 23318 بازدید | 30 پست
ممنونم خدا در هر مشکلت کموت کنه منم خوب شدم کمکت میکنم تو خیلی خوب دل داریم داددی

فدای توعزیزم ان شاءالله چیزی نیست نگران نباشید

سوپومایعاتوگرمیجات و کباب بیشتربخورین و مولتی ویتامین و استراحت

ان شاءالله زودخوب میشی

دعاکن مشکلاتم حل بشه

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

[QUOTE=182829913]فدای توعزیزم ان شاءالله چیزی نیست نگران نباشید سوپومایعاتوگرمیجات و کباب بیشتربخورین و مولتی ویتامی ...[/QUOTE 

انشاءالله خوب بشید خدا سلامتی و عمر کافی بده

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
2728

شاید 

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدا بگم داییم  و چیکار نکنه

داماد خواهرم با همین علائم اومد خونه ما همه رو مریض کرد بچه هام خوب شدن شکر خدا اما خودم چون از قبل عفونت داشتم خیلی عذاب کشیدم و میکشم همچنان😞😞😞

ان شاالله خوب میشید برای درد و سوزش گلو شربت برون کلد خیلی برام موثر بود روش عکس بادمجان داره و رنگشم مشکیه.

2738

نه کرونا سرفه های خشکه خلط نداره. بدن درد شدید و تب و لرز و بی اشتهایی داره

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
عزیزم خلط؟کروناسینه روخشک میکنه سرفه خشک شایدسرما یاانفولانزاست

واسه ما هم دقیقا همین علائم بود،من اصلا تب و بدن درد و سردرد نداشتم فقط چرک و خلط پشت حلق و آبریزش بینی و کیپ شدن بینی بودش، 

نه کرونا سرفه های خشکه خلط نداره. بدن درد شدید و تب و لرز و بی اشتهایی داره

پس واسه ما کرونا نبوده؟

فقط چرک و خلط پشت حلق،آبریزش بینی و کیپ شدن بینی داشتم

تک و توک سرفه خیلی کم.

علائمم خوب شد فقط پشتم و کتفم درد میکنه خیلی خیلی زیاد دیوونم کرده اصلا

نه،نیست،سرفه،های کرونا،معمولا،خشکه،خلطی،نیست،انتی،بیوتیک،بخورین،اگرم،دیدی،نفس کشیدنت،یکم،سخته،یاسینت ...

چقدر کما میذاری 😐

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706