2737
2734
عنوان

همه از مادرشوهر مینالن من از

258 بازدید | 11 پست

مادربزرگ شوهر

من مادرشوهر ندارم شکر عالمین هزاران بار

اما خونمون نزدیک مادربزرگ شوهرم هست و تنها زندگی میکنه و هفته یه بار میریم سر میزنیم 

تا حالا بهش هیچ بی احترامی نکردم رفتم همش سر پا بودم خونش و فقط سر سفره نشستم 

منتی نیست اصلا

اما این نیش و کنایه های زیر پوستیش اذیتم میکنه

دختر کوچیکمم شیطونه لج افتاده باهاش

در حدی که دختر م دیشب داشت مثلا نماز میخوند تو سجده بود گفت ایشالا دیه پا نشی

دخترم ۴سالشه😢😢

خیلی رک و بدون تعارف بگو بار اخرتون باشه به دخترم توهین میکنین والا جور دیگه ای برخورد میکنم

سر بچه با احدی تعارف نداشته باش 

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا...  چرا باید همچین حرفی بزنه اخه...

همینجوری بی دلیل لجه با شما و دخترت ؟؟

ب شوهرت گفتی این حرفش رو ؟؟

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2728
وا...  چرا باید همچین حرفی بزنه اخه... همینجوری بی دلیل لجه با شما و دخترت ؟؟ ب شوهرت گفتی ای ...

دیشب مهمون بودم خونم 

دخترم میریم خونش کلی شیطنت میکنه ماهم مثلا بچه رو دعوا کنیم میگه بچس اما از اون ور معلومه کینه میکنه مثلا اوقات تلخی نشه تا بازم بریم خونش

اما زیر پوستی حرفای تلخ میزنه

شوهرم میگه ولش کن پیرع و....

2738
عیب نداره عزیزم پیره معلومه خودت هنوز بچه ای که از مادر بزرگ شوهرت به دل میگیری 

یااااا خدااا

عزیزم به بچه ام نگفته تو که بگم وای چرا شما نگفتی

گفته ایشالا دیگه بلند نشی از جات

واقعا بعضیاتون خیلی ریلکسین

خدا بیامرزه مادربزرگ همسرمو واقعا گل بود انقدر خوب بود با محبت کاش بجای اون مادر شوهر میرفت انقدر بی رحم بود که حتی نون به پیرزن نمیداد وقتی پدرشوهرم میومد ادای عروس خوبارو در میاورد  

سنگ صبور نداری؟هوالسمیع🌱
یااااا خدااا عزیزم به بچه ام نگفته تو که بگم وای چرا شما نگفتی گفته ایشالا دیگه بلند نشی از جات و ...

نمی‌دونم شاید ریلکسم حق با توعه ولی باور کن با آدم بد قلق پیر نمیشه بحث کرد خدا بزرگه نگران نباش انشالا صدو بیست ساله شه بچه ت