2733
2734

میخوام برم باشگاه مربی باشگاه خوب نیست برنامه خوبی نمیده مربی دیگه ای هم نمیشناسم شما بدنسازی کار کردین؟؟برنامه تون چی بوده برای عضله سازی

با هدف عضله سازی رفتیم با ویروس کرونا برگشتیم

فعلا نرو

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی

آری

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بر نامه ورزش در خانه برای بانووان از گوگل پلی دان کن خوبه

اگه خواستی تکیه بدی نه به چهره ها اعتماد کن نه به زبون ها به دو تا چیز اما میشه تکیه کرد؛ یکی مرام و مردونگی، دومی انسانیت  ، اولی نمک میشناسه، دومی هیچ وقت ظلم نمیکنه
2740

تجربه من ورزش کردن با فیلم خیلی خیلی بهتر از یه نرم افزاره

فیلم های ورزشی مربیان خارجی دانلود کن

از سایت دانلود دات ای ار

هم برای لاغری داره هم بدنسازی

من واسه لاغریشو کار کردم یعنی نیم سات در روزی که یه هفته وقت میزاری با فیلم ورزش میکردی از یه ماه باشگاه رفتن بیشتر اثر داره 

چون اونا  خارجی ان و برنامه رو جوری چیدن که بیشترین اثر گذاری داره

هر فیلم هم خواستی شروع کنی اسمشو تو گوگل بزن بعدش یه before after هم بزنی عکسایی کسایی که با اون فیلم کار کردن میاره

من خودم با jillian michaelsکار کردم بیشتر

تجربه من ورزش کردن با فیلم خیلی خیلی بهتر از یه نرم افزاره فیلم های ورزشی مربیان خارجی دانلود کن ا ...

الان تو گوگل بزنم ورزش با مربی خارجی 😅😅زدم دانلود دات آی آر چیزی برای ورزش نیاورد