2737
2739

بچه ها اون پیج اینستاگرام که پشت پرده بلاگرا رو میذاره و یجورایی آنتی بلاگره و ازشون انتقاد میکنه آدرسش چی هس؟؟

برای ازدواج خوبم صلوات میفرستی؟حاجت روا بشی😍💓 من رکم ولی دلسوز و مهربون و پر از تجربه پس از حرفام دلگیر نشو پند بگیر فرزندممم😁🎈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا بلاگرا هیچیشون نمیشه؟        

کلا اینایی که به رخ میکشن نمیگن کسی دلش میخواد    کسی که بلاگر میشه محتوا داشته باشه  واقعا بنظرم ناراحت میکنن خدا جوابشونو بده

چرا بلاگرا هیچیشون نمیشه؟         کلا اینایی که به رخ میکشن نمیگن کسی دلش میخوا ...

از کجا میدونی؟اینا همش نمای بیرونی زندگیشونه

کل زندگیشونو کثافت ورداشته همش الکی میخندن و تز خریدا و مسافرتا و لباساشون میگن

برای ازدواج خوبم صلوات میفرستی؟حاجت روا بشی😍💓 من رکم ولی دلسوز و مهربون و پر از تجربه پس از حرفام دلگیر نشو پند بگیر فرزندممم😁🎈
2740
از کجا میدونی؟اینا همش نمای بیرونی زندگیشونه کل زندگیشونو کثافت ورداشته همش الکی میخندن و تز خریدا ...

اصلا نمیتونم خوبی براشون بخوام چون واقعا کارشون بد نه میشناسم یکیشون فکر کن تو هوا سرد تو کرونا عکس گوشت کباب رو منقل (ببخشید نصف شبی دلتون نخواد)صبح صبحانه که شوهرش درست کرده پ