2733
2734
عنوان

مکیدن سینه توسط خودم🤕

244822 بازدید | 84 پست

بچم شیرمو۳روزه درست نخورده قبلا سینه هام سفت و پر شیر میشد الان شل شده و باید فشار بدم تا شیر بیاد نمیخام خشگ بشه یکی تو نی نی سایت گفت بده شوهر یا خواهرت مک عمیق بزنه بزمیگرده.

روم نمیشه دوس ندارم ب اونا بگم خودم ب سختی میتونم انجام بدم واقعا میشه شیرم برگرده؟😪

با شیر دوش خوبه 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهربازیه چیزی 

خواهراخه😐😐

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤
2740

سلام عزیزم 

بده به شوهرت 

از خداش هست 

اگه قبول نکرد شیر دوش برقی بگیر

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا