2733
2739

نسبت به 18 سالگیتون

چه قدر فرق کردید؟   هم ظاهر هم باطن؟ 

چقدر پخته تر شدید؟     ارتباط اجتماعیتون چقدر فرق کرده؟ 

دید جامعه نسبت بهتون تغییر کرده؟ 

افکار و تفکراتتون چی؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

نسبت به 18 سالگیم 300% پخته تر شدم و تازه میفهمم اصلا پخته نیستم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

سه ماه دیگه ۲۳ سالم میشه 

۴۸ کیلو بودم الان ۵۱ ام 🤕 از لحاظ چهره یه کوچولو فرق کردم 

افکارمم همونه 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواستم بگم خیلی ...ولی هرچی فکر کردم انگار فرقی نکردم😣😣😣😣عقایدم تقریبا همونه مگر یه چیزایی که زندگی بهم یاد داد  و ادبم کرد

یه روزی اینجا ارزومو نوشتم و  اون ارزو براورده شد....بازم مینویسم به امید روزی که براورده شه...برام دعا کنید بالاخره درسمو تموم کنم گندشو دراوردم ازبس طولش دادم😂😂و انشاالله همسرم ایده ای که داره رو بتونه اجرا کنه ....همچنین بتونیم خونمونو بزرگ کنیم و محلمونو ارتقا بدیم .....با دعای شما دوستای گلم
2731

من ۲۳ سالمه.

خییییییلی عوض شدم. و بنظرم دلیلش دانشگاه و ازدواج و بچه دار شدنه.

از نظر اعتقادی اجتماعی خییییییلی پخته تر شدم.

ظاهرمم کلا بعد زایمانم عوض شد قبل بارداری یعنی تا پارسال فرقی نکرده بود.

ولی خییییییلی پخته شدم

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

خیلی فرق کردم پخته تر شدم خانوم تر شدم کمتر ناراحت میشم زودتر فراموش میکنم. خومو زیاد درگیر چیزای بی ارزشی تو ۱۸ سالگی میکردم نمیدم.

قیافم بهتره شده

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
من ۲۳ سالمه. خییییییلی عوض شدم. و بنظرم دلیلش دانشگاه و ازدواج و بچه دار شدنه. از نظر اعتقادی ا ...

اعتماد به نفس مم خیلی بالاتر رفته.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

٢١ سالمه و فهميدم ادما اون چيزي نيستن كه نشون ميدن 

فهميدم به هر كسي به اندازه جنبه و لياقتش بها بدم 

فهميدم اگه هر كاري ميكنم خدا رو در نظر بگيرم خدا قطعا كمكم ميكنه 

فهميدم هيچ كس جز پدر و مادرم به دردم نميخورن 

2740

کلیییی از لحاظ عقیدتی فرق کردم البته هنوز هم به یک سری چیزهایی خط قرمزم هستن و صرفا برای ارامش خودم هست پایبندم ولی اون ادم ۱۸ سالگیم نیستم . کلی روابط اجتماعیم گسترده تر شده کلی چیزارو تجربه کردم ک هر کدوم ب اندازه ۲۰ سال بزگترم کرده  خلاصه کلی اتفاقات ریزو درشت افتاده ک باعث شده من اون دختر ۱۸  ساله ۶ سال قبل نباشم

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

نسبت به اون موقع ها خیلی فرق کردم 

مثلا عاشق بچه بودم ولی الان از بچه ها متنفرم

قبلنا حسم به مردا خنثی بود ولی الان ازشون متنفرم

قبلنا فکر میکردم عشقو میشناسم ولی الان میفهمم حتی دوست داشتنو هم بلد نیستم 

قبلنا فکر میکردم هر ادمی بالاخره یه روز ازدواج میکنه والان حالم از ازدواج بهم میخوره و مجردی رو ترجیح میدم

قبلنا فکر میکردم یه نفر قهرمان زندگیمه ولی الان فهمیدم من ازش قهرمان ساخته بودم اون فقط یه عوضی بود 

قبلنا فکر میکردم میتونم ادم خوبی باشم حتی اگه همه هر جور میخوان باهام رفتار کنن ولی الان فهمیدم خیلی وقته یه هیولا شدم حواسم نیست و...

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

داره کم کم۲۴سالم تموم میشه ولی همچنان همون گاوسابقم هیچ تغییری نکردم ک هیچ بدترم شدم روحیه داغون ترافکاراحمقانه ترروابط اجتماعی صفررر.فوبیای اجتماعیم دارم😞ن قیافه دارم ن هنری ن سرزبونی صبح تاشب میخورم میخوابم مرگم آرزوست

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥