2733
2734
عنوان

لجبازی کودک سه ساله

298 بازدید | 36 پست

سلام مامانای عزیز

من شش ماهی میشد دیگه کامل پسرم از پوشک گرفتم

بعدش فرش ها رو شستم و‌تامید بیشتری کردم که دیگه تو شلوارش جیش نکنه‌

اما دقیقا بعد اومدن فرش ها کم کم بد و بدتر شد

مدام شلوارش جیش میکنه

الان شاید ربع ساعت نکشه جیش میکنه☹️🤦‍♀️

چیکار کنم

دیگه کاهی خیلی عصبانی میشم و دعوا میکنم

دعواش نکن با آرامش بگو حتما گوش میکنه  شاید سردیش کرده

خیلی وقته دیگه 

شاید دو هفته

هر چی حساس تر میشم بدتر میکنه

اخه نمیشه حساسم شد

تعطیلات عید خونه مامانم هستم

کلی نجس کاری کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
[QUOTE=182201679]به نظرم استرسگرفته  بچه[/QUOTEخیلی اوقات میگه میخوام تو شلوارم جیش کنم میدونه ...

با این کار میخواد جلب توجه کنه

هر چی بیشتر گیر بدی بدتر میکنه

بهش بگین اگه بره دستشویی براش جایزه میخرید 

یه هدیه کوچک بهش بدین

خیلی وقته دیگه  شاید دو هفته هر چی حساس تر میشم بدتر میکنه اخه نمیشه حساسم شد تعطیلات عید خ ...

چون دعواش میکنی استرس میگیره با آرامش بهش بگو چون تو سن لجبازی هم هست اصلا و ابدا نباید دعوا کنی پسر منم سه سالشه خیلی لجبازه ولی دعوا کنم بیشتر اون کاری ک میگم نکن و انجام میده ولی با آرامش میگم. گوش میکنه 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
خیلی وقته دیگه  شاید دو هفته هر چی حساس تر میشم بدتر میکنه اخه نمیشه حساسم شد تعطیلات عید خ ...

سلام و وقتتون بخیر خانم دکتر

آغاز سال جدید هست

دلهامون را صلف کنیم

گفتم سلامی بدم و رفع کدورت بشه

خوبی؟؟

2740
سلام و وقتتون بخیر خانم دکتر آغاز سال جدید هست دلهامون را صلف کنیم گفتم سلامی بدم و رفع کدورت بشه ...

سلام عزیزدلم معصومه جون

خوبی؟سال نوت مبارک

من کاربری تو اشتباه میزدم

چند بار خواستم احوالتو بپرسم پیدات نکردم🤗

خوبی خانم دکتر عزیزم؟من همش مشغول ابکشی ام هستم الان😅🥴

با ارامش بگو بهش بغلش کن شاید سردیش میشع محیوری دیگ ۱۰ دیگ ۱۰ دقیه ببری دستشویی درست خودت خسته میشی اما خونت دیگ نحس نمیشه

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
سلام عزیزدلم معصومه جون خوبی؟سال نوت مبارک من کاربری تو اشتباه میزدم چند بار خواستم احوالتو بپرسم ...

سلام خانم دکتر؟؟ خوبی؟؟

واقعاً میخواستی پیام بدی  ؟؟ زنده باشی من هم چند بار میخواستم پیام بدم ....

صحبت میکنیم و دوست میشیم دوباره انشاءالله خخخخ

سلام خانم دکتر؟؟ خوبی؟؟ واقعاً میخواستی پیام بدی   ؟؟ زنده باشی من هم چند بار میخواستم پیام ب ...

خوبم خداروشکر عزیزم

اره واقعا 

سلامت باشی معصومه جون

عیدتم مبارک باشه خانم دکتر عزیزم

خوبم خداروشکر عزیزم اره واقعا  سلامت باشی معصومه جون عیدتم مبارک باشه خانم دکتر عزیزم

سلامت باشی گلم ، عید تو هم مبارک

من هم اومدم پیش خانواده و شهر خودمون و کلا داره خوش میگذره

امیدوارم  تو هم خوش باشی همیشه

فقط آتنه جون یه چند تا نکته باید بگم‌تا سوتفاهم نمونه

البته نترس وقتت را نمی گیرم اعصابت هم خرد نمیشه  

فقط چون من هیئت علمی هم درست شده و از سایت بدم میخوام دلامون صاف کنیم 

سلامت باشی گلم ، عید تو هم مبارک من هم اومدم پیش خانواده و شهر خودمون و کلا داره خوش میگذره امیدوا ...

خداروشکر معصومه جون

مبارکت باشه

برای منم دعا کن‌

انشاله به برکت دعای آقا امام زمان علیه السلام کار جذب منم درست بشه

عززیزم انشاله همیشه شاد و سلامت و‌موفق باشی

خداروشکر معصومه جون مبارکت باشه برای منم دعا کن‌ انشاله به برکت دعای آقا امام زمان علیه السلام کا ...

خیره انشاءالله ممنون

حالا دوست داری اون چند تا نکته را بشنوی؟؟

راستی ما قرار بود عکس بذاریم ها خخخخ