2737
2734
عنوان

امشب تولد بابام بود .. نرفتم 😔

250 بازدید | 11 پست

بچه ها بابام ۲  فروردین تولدشه.

ولی ما تولدارو شب قبلش میگیریم‌

بعد من امروز با شوهرم رفتیم روستاشون . با ابجیم هماهنگ شدیم ک فردا بگیریم تولدشو.

بعد من استوری کردم برا بابام ک تولدت مبارک و اینا. تشکر کرد... بعد نوشت امشب منتظرتون بودم

دلم گرفت😔😓  بنظرتون کار اشتباهی بود امشب نرفتم؟

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بابای منم استاد عذاب وجدان دادنه

ولی میدونم مثلا پدرشوهرمو اینا توقعی نیستن.. و اگه براشون کادو و تولدم نگیریم ناراحت نمیشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
جمله سبز امضات عالیههههههه

🥰😇😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بگو سورپرایزه بابا جون فردا میاییم 

بعد ابجیم گفت من زنگ زدم ب اقاجون مادرجون.. گفتم فرداشب بیاید تولد بابامه. میگفت بابا فهمید گفت من امشب تولدم بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخی عزیزم....کاری ک هرسال کردین انجام می دادین

یه کم توقعیع براش بمیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد ابجیم گفت من زنگ زدم ب اقاجون مادرجون.. گفتم فرداشب بیاید تولد بابامه. میگفت بابا فهمید گفت من ا ...

اشکال نداره عزیزم چون همیشه قبلش گرفتین فک کرده یادتون رفته فردا شب برید حسابی خوشحالش کنین