2737
2739

شهرشون بی خطره اونجام خونه دارن تو روستا میرن میمونن منتها من دوسندارم برم میگفت کاسبی لاشه نمیرم خوب بود کاسبی ولی طاقتش نمیگیره،من اونجا راحتم باهمه و خوبن باهاشون اما دلم تنگ میشه برا خونوادم و ده روز واقعا سختمه نمیدونم چرا اصلا دلم نمیخواد برم

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه

بروصفا کن .منم خانواده شوهرم روستا خونه دارن تاخالا باشون سیزده بدر نبودم شاید امسال بعداز بیست سال برم بااونا .البته خانواده خودمم اینجا پیشم نیستن وای عیدا همه جمع میaشن توهمین شهر پدریمون .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی حس میکنم بهانه بنی اسراییلی میاری. اگه خیلی ناراضی هستی نرو. شوهرت تنها بره

تنها بدون من نمیره میگه من خونواده دارم چرا تنها برم

جدیدا اینجوری شدم

بچه کوچیک دارم

معذبم همه جا

دقیقا مثل آبجی من و شوهرش ولی اونا برای تفریح میرن(آبجیم اصلا خوشش نمیاد که برن حالا خوبه که باهاش ...

اره ماها خوبیم باهک ولی من خوشم نمیاد جایی برم اصلا،خونه خودم ازهمه جا راحتترم،خصوصا بچم کوچیکه اذیت میکنه دیگه بدتر

2738

خوبه که برو ماهم قراربود بریم خونه خواهرشوهرم زنگ زد گفت نیایید پسرم پنج سالشه خیلی خوشحال بود مدتهاس جایی نرفته الان خیلی ناراحته نمیدونم کجاببرمش بااین وضع کرونا

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
اگه تو حوصله نمیکنی خودش بره بالاخره اونم دلتنگ خانواده اش هست و همه جوره حق داره

خونوادش اینجا زندگی میکنن

منتها قبل عید رفتن

اونجا خونه تو روستا دارن اینم یساله نرفته هوای اونجا رو داره

بدون من نمیره اصلا 

خوبه که برو ماهم قراربود بریم خونه خواهرشوهرم زنگ زد گفت نیایید پسرم پنج سالشه خیلی خوشحال بود مدتها ...

بخدا هیچ جا خونه ادم نمیشه

ببرش شهربازهوا خوبه روزا

خلوتم هست شهرا

خوبه که برو ماهم قراربود بریم خونه خواهرشوهرم زنگ زد گفت نیایید پسرم پنج سالشه خیلی خوشحال بود مدتها ...

فقط چجوری روش شده بگه نیاین

فقط چجوری روش شده بگه نیاین

خیلی پروعه ازقبل عیدباشوهرم برنامه ریزی کرد بعددیروزکه مامیخواستیم بریم گفت نیایید بچم افسرده شده

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
خیلی پروعه ازقبل عیدباشوهرم برنامه ریزی کرد بعددیروزکه مامیخواستیم بریم گفت نیایید بچم افسرده شده

چ بی معرفت

چ بی معرفت

خیلی

2706