2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز هیچکی نمیگه جنس دسته دو هستش مگه اینکه طرف خیلی بی فرهنگو شخصیت باشه . ولی هستن اینطور آدم ...

درسته .ولی ی شکست تمام اعتماو بنفس ادمو له میکنه😔

🤨🤨🤨🤨
2731
درسته .ولی ی شکست تمام اعتماو بنفس ادمو له میکنه😔

حق با تو دوست عزیز و میفهمم ولی آیا باید با یه شکست باختو قبول کرد

یه مورچه اگه صدبارهم غذاش بیوفته بازم برمیداره و تلاششو میکنه از اون مانع ردشه و آخرشم ردمیشه . پس به خودت بیا و بدون زندگی مثل شن تو دست میمونه هرچقدر سفتر فشارش بدی بیشتر از دستت میریزه و کمتر نصیبت میشه و هرچقدر با لطافت و گذشت و مهربونی رفتار کنی بیشتر گیرت میاد . سعی کن به خودت بیای میدونم سخته و مشگل مخصوصاً برایه تو که خانومی ولی بدون سیاهترین زمان شب نزدیکترین زمان به طلوع خورشیده عزیزجان

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .

خالم اینجوری بود بعد یکسال ازدووج باکره بود طلاق گرفت چون اخلاق شوهرشو فهمیده بود نمیزاشت بهش دست بزنه اصلا اخلاق نداشته بهترین کار زندگیشو کرد 

بعد چند سالم بایه پسر مجرد ازدواج کرد خیلی خوشبختن ماشالله 

2738

تا وقتی مسائل شخصی زندگی رو تو دید عوام نذاریم، جامعه نمیتونه راجع به باکره بودن یا نبودن فردی نگرش پیدا کنه! راحت ترش اینکه به بقیه چه ربطی داره که خانم با شوهر شرعی و قانونیش رابطه داشته یا نه؟!

دو نفر به هر علتی نتونستن ادامه بدن و باهم اینده مشترکی نداشتن. همین.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
یعنی اگه رفتار مناسب و اون شخص باوقار باشه بااین چیزا شخصیت طرف پایین نمیاد؟چون میگن جنس دسته دوه&nb ...

منم یکی از دوستام عقد بستگی  جداشد چون ازدواجش زوری بود  پسره نمیخواست یه شبم پیشش نخوابید همه میدونستن ولی باز خواستگار میومد براش میگفتن دست دومه .... اخرم با یه پسری ازدواج کرد ک اونم مطلقه بود 

2706