2726
حرفاتون امیدوارکننده بود مرسی عزیز🥀

این چه حرفیه عزیزجان من وظیفم بودش دوست عزیز

بالاخره باهم هموطن هستیم و مگه میشه یه بانویی ناراحت باشه اونوقت دست رو دست گذاشت ؟؟؟ 

شما یه شیرزنی و زنها خیلی کارها ازشون بر میاد به خودت شک نکن و ایمان داشته باش عزیزجان

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
این چه حرفیه عزیزجان من وظیفم بودش دوست عزیز بالاخره باهم هموطن هستیم و مگه میشه یه بانویی ناراحت ب ...

یه دنیا ممنون🥀😍قوت قلب دادین مرد ایرانی💎

🤨🤨🤨🤨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان خوشبخته؟

نمیدونم خبر ندارم ازش...البته دوستم قبل عقدشم با شوهر فعلیش دوست بود میخواستن همدیگرو پسره به دلایلی  زن گرفت... تودوران عقد با ماشین زد به یه ماشین دیگه ۴ نفرفوت شدن بعد کل زندگیشوفروخت داد بابت دیه..... زنشم ولش کرد رفت گفت گداگشنه شدی طلاق گرفت بعد دوسال اومد دوست منو گرفت 

[QUOTE=182081606]یه دنیا ممنون🥀😍قوت قلب دادین مرد ایرانی💎[/QU

خواهش میکنم‌دوست عزیز

فقط چنتا مطلب بودش که تو تاپیک نمیشه گفت 

اگه دوستداشته باشی دایرکتتون بگم لطفاً

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
2728