2733
2739
عنوان

صدای تیک مثل صدای مفصل از شکم در بارداری کمکککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 34211 بازدید | 76 پست
سلام خانم من بعد 5 سال این متن رو مینویسم من هم توی بارداریم همین شکلی بودم به هرکی میگفتم بهم میخند ...

سلام.من الان37هفته هستم و گاهی شکمم این صدارو میده اینو که گفتین یکم نگران شدم.یعنی علت اون صداها همین دررفتگی بوده؟تو خانواده همچین سابقه ای داشتین؟الان کوچولوتون راه میره به سلامتی؟مشکلی نداره؟

بعد همون دکتر متخصص اطفال که تو بیمارستان معاینه میکنه تشخیص میده یا ارتوپد لازمه؟ممنون میشم جواب بدید

لطف حق شامل شده بر حال ما...
بچه ها بازم بیاید از تجربه هاتون بگید,منم وقتی بچم تو شکمم تکون میخوره صدایی میده مثل تیک ,خیییلی نگ ...

عزیزم شما زایمان کردید؟منم این مشکلو دارم ممنون میشم جواب بدید

لطف حق شامل شده بر حال ما...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام .منم همین صدا رو میشنوم وقتی تکون شدید میخوره .۳۳ هفته هستم .ولی فکر نمیکنم قطعا مشکل شکستگی و در رفتگی باشه .ولی میگن اگه بد بخوابی باعث میشه .خودمم نگرانم ولی خواهرمم اینطور بود و بچش مشکلی نداشت

2742
سلام .منم همین صدا رو میشنوم وقتی تکون شدید میخوره .۳۳ هفته هستم .ولی فکر نمیکنم قطعا مشکل شکستگی و ...

سلام.منم همین صدا رو میشنوم.با جواب دوستان نگران شدم.
میشه بچه خواهرتوتون چطوریه؟مشکلی نداره؟

سلام.منم همین صدا رو میشنوم.با جواب دوستان نگران شدم. میشه بچه خواهرتوتون چطوریه؟مشکلی نداره؟

سلام .بچه خواهرم هیچ مشکلی نداشت .شما محض اطمینان به دکترت بگو و موقع سونوگرافی هم به دکتر سونو بگو چک کنه استخوناشو .البته من که به هر کی گفتم بهم خندید .فکر نکنم مشکلی باشه

2738

منم‌‌ دقیقا این صدار‌و دو سه روزه میشنوم ولی فکر میکردم از خودمه 

امروز نشسته بودم هیچ صدایی هم نبود یهو نی نیم تکون خورد صدای شکستن قولنج شنیدم نگران شدم 

گفتم شاید از صدای ابه کیسه هست ؟؟

اگر کسی فهمید موضوع چیه خبرم کنه🤪

منم‌‌ دقیقا این صدار‌و دو سه روزه میشنوم ولی فکر میکردم از خودمه  امروز نشسته بودم هیچ صدایی ه ...

سلام منم این صدا میشنوم نگرانم بچه شما مشکلی داشت 

توروخدا جواب بدین خیلی نگرانم

بارداریم برام معجزست برای کنجد تو دلم صلوات میدین سالم بیاد تو بغلم😊
2706