2733
2739
عنوان

طریقه استفاده از نوره یا واجبی

1866 بازدید | 5 پست

من شنیدم میگن ی بسته شو دو بار میشه واس کل بدن استفاده کرد ولی من تقریبا نصف بسته رو فقط واس یکی دو جای بدنم استفاده میکنم تازه باز میبینم چند تا تار مو مونده 

چجوری ب کل بدنم بذارم ک کل مو ها رو هم ببره؟ 

یه چیز دیگم هست وقتی قسمت بیکینی رو میذارم همیشه بعدش که از حموم میام زیر دلم تیر میکشه😑🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نمیدونم بقیه چجور به صرفه استفاده میکنن من بخوام کل بدنمو بذارم باید ده بار درست کنم 

نه بس نمیشه من دو بسته برای شکم وپاها استفاده میکنم یه لایه خمیری بزنی بسه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2731
نه بس نمیشه من دو بسته برای شکم وپاها استفاده میکنم یه لایه خمیری بزنی بسه 

یه سوال وقتی خمیر و درست میکنی فقط تا موقعی ک داغه جواب میده یا سردم بشه باز موها رو از بین میبره 

یه سوال وقتی خمیر و درست میکنی فقط تا موقعی ک داغه جواب میده یا سردم بشه باز موها رو از بین میبره&nb ...

باید همون موقع استفاده کنی واینکه حمام بخار داشته باشه خیلی مهمه دوش رو آب داغ باز کن وکم کن آبشو بزار بره تو تشت بعد ۵ تا ۱۰ دقیقه وقتی دیدی موها داره کنده. میشه خودتو بشور میتونی از همون آب تو تشت استفاده کنی .حموم بخار باید داشته باشه ودارو خمیری باشه نه شل 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم