2737
2739
عنوان

چطور برم دنبال آیندم؟؟؟

85 بازدید | 16 پست

سلام

من یه دختر ۱۸ سالم که تو شهرستان اطراف تهران زندگی میکنم به سرم زده از خونمون برم. برم دنبال ایندم. اگه بخوام تو خونوادم بمونم یا باید منتظر بمونم که یه روووزی خواستگار بیاد و ازدواج کنم یا اینکه درسم و بخونم و همینطور روتین ادامه بدم امسال کنکور دارم و دارم میخونم اما بعدش دیگه نمیخام بمونم خونه میخام برم تهران اما میترسم. پول هم نمیتونم از خانوادم بگیرم. آدم پر رو هم نیستم و یکم خجالتی ام. نمیتونم دلم و بزنم به دریا و برم ینی میخام برم اما میترسم. نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

تهران میخای بری چکار کنی ؟یه دختر تنها تو اون شهر بزرگ،بزار یکم تجربت بره بالا پخته تر بشی زرنگ تر بشی ،یه هنر یادبگیری بعد بری تهران،من پیشنهادم اینکه دانشگاه تهران برو درس بخون،الان تو این سن تمام اینده تو درست و بس.درست بخون کنکور خوب بده و برو دانشگاه تهران هم تحصیل کن هم اگه دوست داشتی در کنارش برو سر کار.

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

خوب گوش كن

١-درستو بخون محكم برا كنكور شهر خوبو بزرگ قبول شو مثه تهران

٢-توسط درست مجبور ميشي از خونه بزني بيرون

٣-بلافاصله ك قبول شدي بگرد دنبال كار شده حتي فروشندگ

٤-نم نم پيشرفت ميكني و ي كاره اي ميشي نگران نباش

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗

چل شدی بدون هیچ هنری میخوای بری تهران چیکار کنی اول میرن سر ی کاری ی هنری یاد میگیرن بعد پول جمع میکنن ی جا رو اجاره میکنن بعد تغییر مکان میدن ب یه شهر دیگه .کجا میخوای بری بخوابی تهران؟ تهش محبور ب تن فروشی میش بدون پول ازدواج شرفش به این زندگی می ارزه 

اینجوری بیشتری بخت میشی که 😶

یه عالمه بدبختی و سختی  میکشم ولی بعدش به چیزی که میخام میرسمون هر خواسته ای سختی کشیدن داره اما نمیخام اون سختی و تو خونه بکشم.

دارم همین کارو میکنم اما بعدش هم دیگه دوست ندارم برگردم حتی گاهی میخام همین الان برم نه تا بعد کنکور ...

عجله نکن 

موفقیت همیشه با افراد صبوره 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
یه عالمه بدبختی و سختی  میکشم ولی بعدش به چیزی که میخام میرسمون هر خواسته ای سختی کشیدن داره ام ...

خیلی ادم ساده ای هستی از مدل حرف زدنت مشخصه چجوری هستی تو بری تهران شب سوم کارتو ساختن اخه ابن چ تفکر بچگونه ایع داری فک کردی تهران خونه خالس ؟ 

2706