2737
2739
عنوان

کسی اینجا کتابخونه میره ؟؟

86 بازدید | 15 پست

دوستان من برای آزمون وکالت میخونم میخام ایام عید برم کتابخونه زنگ زدم یه کتابخونه گفت فقط 12 روز عید میتونی بیای اونم 400 تومن میشه واقعا حق عضویت تو کتابخونه انقدر گرونه ؟؟

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 

عه

ما قبلا میرفتیم رایگان بود کتابخونه مگه پول میگیره واسه محیط مطالعه ش؟شب که نمیخوای بخوابی🤔کتابخونه ی خصوصی بوده شاید

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چییییییی من تو کرج کتاب خونه امیرکبیر دو تومن کارت عضویت کرفتن چخبره400 تومن

منم کرجم کتاب خونه شهید ملک زاده 400 میگیره 

امیرکبیر کجاست؟

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 

چه خبره این تقریبا هزینه پانسیونه

دوستم کتابخونه خصوصی میره ۶۰تومن

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2740
مگه باز شدن کتابخونه ها!

آره کرج بازه

عه ما قبلا میرفتیم رایگان بود کتابخونه مگه پول میگیره واسه محیط مطالعه ش؟شب که نمیخوای بخوابی🤔کتاب ...

پول میگیرن اونم انقدر زیاد نمیدونم چرا اینطوریه 

چه خبره این تقریبا هزینه پانسیونه دوستم کتابخونه خصوصی میره ۶۰تومن

کجا میره کرج هستش ؟

واسه عید قیمتا رو دوبله سوبله میکنن . همیشه همین بوده  ولی مگه الان کتابخونه ها بازه ؟ 🤔

آره بازه کرج کتابخونه ها

منظورت قرائت خونه اس با کتاب خونه؟عضویت کتابخونه انقدا نیست ولی قرائت خونه که فقط واسه ایام عیده تقر ...

کتابخونه هستش معمولی تو کرج

کجا میره کرج هستش ؟

نه کرج نیس

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
منم کرجم کتاب خونه شهید ملک زاده 400 میگیره  امیرکبیر کجاست؟

یا خدا برو الزهرا یا امیرکبیر

الزهرا ازادگان هست؟ی ساختمون هس برای موبایله بنامساختوم میلاد اون کوچه هرو برید تو ی پارکه وسطش الزهرعه

امیرکبیرم چهارخونه قنده

شما کجا میشنی؟هرکجا نزدیک تره برو

میدونی...مشکل خیلیا اینه که جای خودشون،میخوان بقیه رو آدم کنن!                   
2706