2737
2739
عنوان

نفس تنگی بعد از انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 6063 بازدید | 52 پست
عزیزم به امیدخدا جواب گرفتی حتما بهم خبربده.انشاءالله به حق فاطمه زهرا که دامنت سبز بشه

گلم برا منم دعا کن فک کنم سری قبل باهم انتقالمون بود منفی شد دوباره انتقال دادم روز ششمم این دفه اومدم مام تهران

گلم برا منم دعا کن فک کنم سری قبل باهم انتقالمون بود منفی شد دوباره انتقال دادم روز ششمم این دفه اوم ...

عزیزدلم انشاءالله که خدا به زودی چراغه خونت روشن کنه به حق امام رضا

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم برا منم دعا کن فک کنم سری قبل باهم انتقالمون بود منفی شد دوباره انتقال دادم روز ششمم این دفه اوم ...

میشه ازمام بهم بگی منم به امیدخدا میخام بیام نظرت چیه درموردش؟؟

عزیزم مثبت شد بتا و بعد چهل و هشت ساعت تکرار بتا هم خوب بود. ساک حاملگی و زرده تشکیل شده ولی قلب تشک ...

چندهفتگی سونو شدی که قلب تشکیل نشده بود؟

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2731
میشه ازمام بهم بگی منم به امیدخدا میخام بیام نظرت چیه درموردش؟؟

سلام مرکز مام امارمثبتاش زیاده و درحال حاضر از لحاظ امکانات و پیشرفته بودن فعلا تو تهران اوله

دکتراش باحوصله ان

وقت میذارن

اما هزینش از بقیه مراکز بالاتره

ببین میخای خصوصی برام درخواست بفرست

اگه انشالله مثبت شدم

جزئیاتو بهت بگم 

عزیزم به امیدخدا جواب گرفتی حتما بهم خبربده.انشاءالله به حق فاطمه زهرا که دامنت سبز بشه

اره عزیزم من از نظر ایمنی انعقادی هم برسی شدم البته بوشهر که نه رفتم مام ولی هیچ مشکلی نداشتم کلا مشکل از من نیست از همسرم من هر ۳ انتقال قبل جنین ۵ روزه بودن 

مثلا مرکز مام فقط جنین ۴ یا ۵ روزه انتقال میدن

عزیزم خانومی ببخشید شما که بوشهر انتقال دادید میخواستم بدونم جنینای شماهم ضعیف بود آخه من از هشت تا ...

مرکز مام به نظر من عااااااالی 

من خیلی خیلی تحقیق کردم تو خاورمیانه ۵ والا هزینه انتقال بوشهر ۵.۵ من تهران با اون امکانات فوق العاده برام انجام داد ۶ تومن هزینه خیلییی تفاوت نداره ولی اینقدرررر با اخلاق و کار بلد هستن و یه آرامش خاصی بهت میدن حتما برو وقت خودتو اینجا هدر نده عزیزم

2738
مرکز مام به نظر من عااااااالی  من خیلی خیلی تحقیق کردم تو خاورمیانه ۵ والا هزینه انتقال بوشهر ...

ممنونم عزیزم که توضیح دادی.بله منم قراره انشاءالله آخر این ماه برم نوبت گرفتم با علیرضایی.نه جنینای من بوشهر دوروزه بودن پس حتما ضعیف بودن.راستی برای رفت وآمد با هوایپما میرین یا اتوبوس؟؟الان شما تهران موندین؟؟

مرکز مام به نظر من عااااااالی  من خیلی خیلی تحقیق کردم تو خاورمیانه ۵ والا هزینه انتقال بوشهر ...

عزیزم قبل پانکچر تقویتی هم خوردی؟؟میشه بگی چه چیزایی؟؟ الهی که خدا جواب این همه زحمتتون بده از چشم انتظاری دربیای 

انشاله که بارداری، منم میخوام برم پیش دکتر عریرضایی میشه بگی نتیجشو

ساعت 12جوابش معلوم میشه مثبت شد میگم اما دکتر خوبیه ما پنج تا باهم  انتقال دادیم سه تاشون ازمایش دادن مثبت شدن خداکنه منم بشم

2706