2733
2739

من کلا از بعد پانکچر تنگی نفس داشتم. نگران نباش 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم یکم ترسیدم

نگران نباش من روز هفت انتقال گرفتگی عضلات داشتم. عرق سینه و گردن تو خواب داشتم. به علائم توجه نکن انشالله همه چی برات خوب پیش بره 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2731
خوب جواب انتقالتون چی شد

عزیزم مثبت شد بتا و بعد چهل و هشت ساعت تکرار بتا هم خوب بود. ساک حاملگی و زرده تشکیل شده ولی قلب تشکیل نشد.... پنجشنبه مجبور به سقط شدم😢😢😢😢

عزیزم مثبت شد بتا و بعد چهل و هشت ساعت تکرار بتا هم خوب بود. ساک حاملگی و زرده تشکیل شده ولی قلب تشک ...

وااای عزیز دلم متاسفم انشالله سال دیگه بهترین برات اتفاق بیفته عزیزم

وااای عزیز دلم متاسفم انشالله سال دیگه بهترین برات اتفاق بیفته عزیزم

ممنونم عزیزم ❤️ ❤️ ❤️ 

2738
خوب جواب انتقالتون چی شد

عزیزم خانومی ببخشید شما که بوشهر انتقال دادید میخواستم بدونم جنینای شماهم ضعیف بود آخه من از هشت تا جنین فقط سه تا انتقال دادن که اونم ضعیف بود نگرفت.فکرکنم از لحاظ جنین شناس ضعیف باشن الان من انتقال اولم منفی شد 

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
عزیزم خانومی ببخشید شما که بوشهر انتقال دادید میخواستم بدونم جنینای شماهم ضعیف بود آخه من از هشت تا ...

عزمزمه من رفتم تهران مرکز مام بوشهر با ۲۳ تا جنین گرید a جواب نگرفتم

سلام عزیزم خوبی؟؟چرا؟؟متاسفم.منم قراره برم مام تهران.از لحاظ ایمنی انعقادی چک شدی؟؟منم بوشهر دوتا انتقال دادم منفی شد.مشکل ایمنی انعقادیم دارم.من مشکل پلی کیستیکه.شما مشکلتون چیه؟؟شما فکر میکنید تهران رفتن بیهوده هست؟؟نمیدونم والله گیج شدیم پناه برخدا

بوشهر که اصلا گرید بهم نگفت.شما جنینات چندروزه بودن؟؟مال من دوروزه بودن؟؟راستی تهران درچه مرحله ایی؟؟پانکچر شدی؟؟ببخش اینقد سوال میپرسم؟؟چطورین میشه یکم توضیح بدی؟؟رفت وامدش چطور؟؟

عزیزم به امیدخدا جواب گرفتی حتما بهم خبربده.انشاءالله به حق فاطمه زهرا که دامنت سبز بشه

2706