2733
2734
عنوان

چرا ناراحت میشین شوهراتون به خانوادشون میرسن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 99 پست

من که اصلا ناراحت نمیشم اگر ب من و نیازامم توجه بشه و اینکه اون رسیدن افراطی نباشه انقدری ک منو یادش بره و تمام هدفش خانواده ش باشه چیز دیگه ایم هست اینه ک میخوام شوهرم اول اینکه اولویتش منو بچه هام باشه بعد خانواده ش ب خانواده شم محبت کنه ن تنها شوهرم بلکه خودمم همینطور 

البته بگم ک اگ همچین چیزیو میبینن آقایون بدونن ک اگر خانوم حسادت میکنه ب دلیل اینه ک میخواد تمام توجه و مهربونیتون مال خودش باشه و این از سر دوست داشتنه البته ن افراطی ک شوهر نتونه هیچ کاری کنه

ببین اولا ک این حرف ک اکثر خانواده های ایرانی پسردار میشن ک عصای دسشون باشه خیلی حرف غلطیه پسر و دختر هیچ فرقی نداره دو اینکه بعضی خانواده ها چندتا فرزند دارن ولی از روی بدجنسی شاید یا زرنگی بقیه بچه ها فقط و فقط تز یکی از بچه هاسون توقع دارن براشون پول خرج کنه و کاراشونو بکنه ب این دلیله.....

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولویت زندگیه یه مردبعدازازدواج فقط زنوبچشن بعدش پدرومادروبقیه بعدم وقتی خانواده شوهر اوضاع مالی عالی دارن چراباید شوهرمن براشون خرج کنه اونابایدبراماخرج کنن 

خدایاممنون که جواب دعاهامودادی ❤حالاکه امضاموخوندی میشه یه صلوات مهمونم کنی😘

من چون طرف مقابلم رو میشناسم، ناراحت نمیشم.

پدر و مادر همسرم ادمایی هستن که هرکاری براشون انجام بدی سعی میکنن به نحوی جبران کنن. حتی در حد یه دعای خیر

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

خانواده همسرم همه شاغلن.

خواهرش پنج تومن حقوقشه زنگ میزنه به داداش با غصه میگه پول ندارم دانشگاه رو ادامه بدم...اون یکی خواهرش ۱۲ تومن حقوق شوهرشه ماهی نیس زنگ نزنه بگه پول بده

میخوام صد سال اسم حسود؛بخیل و ....روم باشه اما به این آدما کمک نکنیم 

کمک باید به محتاجش باشه نه هرکی فیلم بازی میکنه

جالبه همسرم تازه متوجه شده این چندسال چه کلاهی رفته سرش

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بحث به خانواده رسیدن نیست 

مشکل اینه به خانوادشون میرسن ولی به زن و بچه و زندگی خودشون نه! 

واینکه به خانواده رسیدن حالا از لحاظ مالی یا معنوی شرایط خودش داره و برای هرفردی فرق میکنه و مشکل از اونجا شروع میشه که نمیتونند مدیریت کنند

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

عزیزم فعلا  نفست از جا گرم بلند میشه ..

ببین پدر مادر همسرم جفتشون حقوق دارن وصعشون توپ.

یک هزاررررررری کمک نکردن .نه هدیه نه عیدی ..هیجی هیج ..عروسیم شوهرم گرفت..تا جاییم میتونه مادرش از شوهرم میکنه ..

بعد ازدواج که محدودش کردم کلا سر دعوا داره باهامون..

خونش رفتیم چندوقت پیش شوهرم صبحانه گردو میخاست ..گفت نداریم .

خوب شوهر رفت خرید .گفت اره چند کیلو خریدم واسه داداشت ( مجرده) ..اون بخور.

فک کن 😐😐😐.

هرچندماه میریم دوشب خونشون ..خورده فرمایشات شوهرم باید بخر

بعد جطور من ناراحت نشم..

از قدیم میگن دست دست میشوره دستم برمیگرده صورت میشوره

یا  ودود ...
😂😂😂 صداقت

نه اصلا دختر هم وقتی از خونه باباش میره خونواده جدید میشه همه چیش

دیگه باید بفهمیم خانواده جدید تشکیل دادیم با مسوولیت های جدید

بعدم کادو دادن ها دعوت خونواده ها هست کسی کم نمی ذاره اگه خانواده های محترم وقتی میان دهان های مبارک رو بدوزن.

مثلا من ماشین ظرفشویی خریدم خونواده شوهر اومدن مامانشون عین چند ساعت رو با اخم نشست و بعدم به شوهرم گفته بود واسه چی ماشین ظرفشویی خریدین

برادرشوهرمم موقع گذاشتن ظرفا تو ماشین هی جلو زنش مسخره می کرد که اوه چقدر لفتش میدی با دست بشوری زودتر تموم میشه و ازین حرفا

بعدم من پسر دارم وقتی فکر می کنم خوشم نمیاد آویزونش باشم ما بچه نمیاریم که عصای دست باشه  یه بچه میاریم و سعی می کنیم خوب تربیتش کنیم و خوشبخت باشه. نه که مالکش بشیم و تا لب گور در اختیار ما باشه برای همینه مغز مردای ایرانی و هوش عاطفی شون دیرتر از مردای کشورای پیشرفته کامل میشه

این بود انشای من😁

طرز فکر من این نیست من دخترم خودم برادرم ندارم خرج زندگی همش با منه .اینی که گفتم عصای دست بودن تفکر ...

دوست عزیز چطوری آمار گرفتی که 80 درصد شد؟؟؟ 

ببخشید ولی یه حسی بهم میگه یا آقا هستی یا مادر شوهر یا....!! 

البته حسه دیگه ممکنه اشتباه باشه!!

عزیزم من اصلا ناراحت نمیشم بمن برسه اول ازهمه چون منم که تااخرعمرباهاشم بعد به دوتا خانواده در سطح هم کمک کنه وسیله بخره... نه اینکه خانواده منو ادم حساب نکنه منم ک زنسم هیچی بهم نده بعدبریزوبپاش کنه براخانواده اش گیرمیدم

طرز فکر من این نیست من دخترم خودم برادرم ندارم خرج زندگی همش با منه .اینی که گفتم عصای دست بودن تفکر ...

خب این آدمها از نظر فرهنگی رشد نکردن البته با احترام. هر چی فرهنگ بهتر بشه این مسایل کمرنگ تر میشه. البته اونا که پسر می خوان چون اسم پدرو ادامه بده دختر نمی تونه اسم فامیلش رو روی بچه هاش بذاره

دوست عزیز چطوری آمار گرفتی که 80 درصد شد؟؟؟  ببخشید ولی یه حسی بهم میگه یا آقا هستی یا مادر ش ...

نبخدا آقا نیستم حاظرم ثابت کنم مادرشوهرم نیستم چون 25 سالمه برادرم ندارم

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 

دوستان ممنون بابت تبادل نظراتتون و اینکه من تاکید دارم که اول به زن و بچه خودش برسه ولی اگه وضع مالی خوبی داشت عیبی نداره خب به پدر و مادر خودشم برسه .

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
دوست عزیز چطوری آمار گرفتی که 80 درصد شد؟؟؟  ببخشید ولی یه حسی بهم میگه یا آقا هستی یا مادر ش ...

این آمارو حالا یه کم اینور اونورتر من از تاپیک های اینجا به دست آوردم 

2706