2752
2739
عنوان

چرا ناراحت میشین شوهراتون به خانوادشون میرسن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 99 پست
خب به زن خودشم میرسه دیگه

زندگیای الان اینقد گیر و گور داره ک هرکی گلیم خودشو از آب بکشه هنر کرده هر درزی رو بگیری صدجا دیگه سوراخه کمتر کسی هست ک کامل نیازای خانوادشو بتونه برطرف کنه

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکلی ندارم شوهرم به خانوادش برسه و خودم به این کار تشویق میکنم 

اما طرز فکرت و دوست نداشتم 

یکی اینکه میگی با نذر و نیاز پسر اوردن  

یعنی دختر و انقدر میاری پایین 

و دیگری اینکه اوردن که عصای دستشون بشه 

اینم اشتباهه بچه میاری در قبال مسئولیت داری نه اینکه هزار توقع واسه اینکه تو پیری بذارن برسه 

2731

چون که همسر منم درامدش از ۴ تا برادر دیگش کمتره و پدرش هیچ کمکی بهش نکرده تا به اینجا رسیده واینکه من یک ماه روی تخت مریض خوابیده بودم ولی مادرشوهرم یه زنگ نزد ببینه من چطورم .. اون وقت همسر من هروقت بخواد بره خونشون دست پر میره 

🌹
خب به زن خودشم میرسه دیگه

بعله میرسه اینقدر کمک میکنن وبی جنبه هستن  بعد پشت سر وتوی روت میگن خب شما دارا هستین بعد هم احتیاج ۵۰۰ تومن پول میشی هزار جور اما واگر در میارن برا دختراشون خوب بلدن خرج کنن وتوقع از پسر دارن

باشد که بشنویم وبشوند  واز رستگاران شویم همگی

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
به بقیه حرفات کاری ندارم ولی اینکه پسر عصای دست میشه و دختر نه طرز فکر اشتباه خودت و اطرافیانت رو می ...

طرز فکر من این نیست من دخترم خودم برادرم ندارم خرج زندگی همش با منه .اینی که گفتم عصای دست بودن تفکر 80 درصد جامعه و همین نی نی سایته طرف تاپیک میزنه تورو خدا بگین چیکار کنم بچم پسر بشه خب واسه چی اصرار داره این همه رژیم و دکتر برای همین عصای دست شدن دیگه

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 

اندک شماری هستن که تو این دوره زمونه بتونن خیلی خوب نیاز زن وبچشونو فراهم کنن یه چیزی هم زیاد بیاد اکثرا تو خرج خودشون موندن

خانواده اگه کمک نمیکنه دیگه نباید انتظار داشته باشه بهش کمک بشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
والا بخدا. منم پدرشوهرم نصف زمیناو خونه ها ماله اونه اونوقت ما باید بریم پایین شهر زندگی کنیم اونم م ...

هدفشون چیه یعنی؟

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر

چون بچه بزرگ کردن معامله تجاری نیست.من الان دو تا پسرامو بزرگ کنم زحمت بکشم بعد انتظار داشته باشم برام جبران کنن.من به دنیا اوردمشون و در قبالشون مسیولم نه اونا.وظیفه اونا فقط احترامه.مسیولیت زندگی ما به عهده منو همسرمه نه هیچ کس دیگه.بچه هام هم کالای تجاری من نیستن الان سرمایه گذاری کنم بعداً برداشت

کی گفته با نذرو نیاز پسر دار میشن؟😐 بعد پسر دار میشن که در اینده واسشون خرج کنه؟ 

ببین من خودم شخصا مشکلی با این قضیه نداره همیشه میگم خدا انقدر بهم بده که بتونم بهترینهارو به دیگران بدم حالا مادر خودم مادرشوهر یا غریبه فرقی نمیکنه 

ولی در کل افراط تو خانواده ای ایرانی زیاده یعنی تا عن چیزیو در نیارن ول نمیکنن این خوب نیست  وگرنه طرف دستش به دهنش میرسه به زنو بچه و زندگیشم میرسه به خانوادشم بده عیب نداره ولی میبینی بعضی از مادرشوهرا خودشون اوضاعشون خوبه ولی با بدجنسی میخوان از پسر بکنن فقطم واسه اینکه چرا عروس بکنه منم نه یا برعکسش طرف داره زنش نمیزاره یه هل پول شوهره ببره واسه مادرش اینا همون افراطه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را
من مشکلی ندارم شوهرم به خانوادش برسه و خودم به این کار تشویق میکنم  اما طرز فکرت و دوست نداشتم ...

تفکر من نیست فرهنگ جامعه هست من خودم دخترم برادرم ندارم کار میکنم خرج زندگی پدرمو میدم جنسیت خودمو نیاوردم پایین فرهنگ جامعه منظورم بود

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
هدفشون چیه یعنی؟

نمیدونم والا. ماک انقد ک دنبال خونه گشتیم عروسیمون بهم ریخت. یعنی خانواده شوهرم بهم زدن. معلوم نیست میخاییم چیکار کنیم. دعا کن همشون تیمارستانی بشن. ☹️☹️☹️☹️

اولا این ذهنیت که بچه میارم عصای دستم بشه غلطه چه دختر چه پسر

بعدم رسیدگی و محبت تا یه حدی داره ولی تو این دوره کمتر جوونی هست که بتونه زندگی خودشو کامل ساپورت بکنه چه برسه به هزینه های یه زندگی دیگه

مثلا ما مستاجریم با کلی قسط و وام

پدرشوهرم بازنشسته است،زمین داره،یه خونه تو شهر ما داره که حتی یه تعارف نزده ما توش بشینیم که مستاجر خونه غریبه ها نباشیم،سود پول تو‌بانک هم میگیره

با این شرایط هروقت میریم خونشون شهرستان مادرشوهرم از رب و روغن و مایع ظرفشویی و گوشت و مرغ رو هرجوری شده از شوهرم میکنه،این انصافه؟

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋