2733
2734
عنوان

بنظرتون ارج و قرب کدوم بیشتر ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 30 پست

هیچـکدوم اونی ک ازش ارامش میگیره   

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صد در صد اونی که شاغله چون طرف اگه خودشو نخواد پولشو بدون شک می خواد 

😐😑😐😑

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
2742
این که کسی پولتو بخواد خوبه؟؟؟

زمونه بد زمونه ای شده واسه پول مردم تا کمر برات دولا می شن و احترام قائل می شن ...پولت بره احترامتم می ره...خودت چی فکر می کنی خوبه؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

هردوتاشون درصورتیکه درست و منطقی مسیر زندگیشون رو انتخاب کرده باشن محترم هستن و شجاعت قابل تحسینی دارن

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

جامعه داره طوری میشه که زن همه زن شاغل رو با ارزش تر میدونن و زن خانه دار مصرف کننده دلم میخاد قبل ازدواج به یه جایگاهی برسم هرطور شده

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
زمونه بد زمونه ای شده واسه پول مردم تا کمر برات دولا می شن و احترام قائل می شن ...پولت بره احترامتم ...

با اینی که شما گفتی ۱۰۰ درصد مخالفم،کسی که به خاطر پول جلو کسی دولا خم میشه ذاتش خرابه 

نظر من همون طوری که دوستان گفتن ارج و قرب به شاغل بودن یا نبودن نیست،به عزت نفس و اعتماد به نفس به وقار و متانته

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2740
زمونه بد زمونه ای شده واسه پول مردم تا کمر برات دولا می شن و احترام قائل می شن ...پولت بره احترامتم ...

بنظر منم همینطوره

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
البته از خود مردا بپرسی میگن اونی که ممه های بزرگتری داره هخخخ شوخی کردم نریزین سرم

😂😂😂😂😂

اصلا به هم ربطی ندارن , هرکس خودش انتخاب میکنه که شاغل باشه یا خانه دار هر کدوم هم تو جای خودشون قاب ...

خب یعنی اونی که انتخاب کرده خانه دار باشه این انتخابش ناشی از عدم تواناییش نیست ؟

با اینی که شما گفتی ۱۰۰ درصد مخالفم،کسی که به خاطر پول جلو کسی دولا خم میشه ذاتش خرابه  نظر ...

موضوع الان بیشتر یا کمتره نه اینکه نداشته باشه کم داره ولی واقعیه...ولی این حقیقت اصلا ب ذات نیست ا همیت اعتبار مالی ی چیز ملموس در تمام تاریخ و جوامعه بشریه

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706