2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید😭😭😭😭ی خبربهم دادن توروخدااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 42 پست
توکل به خدا... ان شاءالله زود زود خوب میشه  چشم حتما عزیزدلم دعا می کنم

بیزحمت دوستان تگ کنید 😭😭

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
بخدا کرونا خیلی سخته😭😭😭من الان درک میکنم

آره بابا.ماام داشتیم.ب خدا زندگیدو هفته برامون نمونده بود.بعدا ی عده ک تو این مدت حتی سرماام نخوردن میان میشینن میگن کرونا چیه سرماخوردگیه.

دیروز با یکیشون حرف میزدم میگفت آمار کسایی ک از سرماخوردگی مردنم زیاده😐😐😐ب خدا ی لنظه فک کردم دو نوع طرناخوردگی داریم یک نوعشو ک کشنده اس من تو عمر ۲۴ساله ام ندیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا بچه های منم پارسال همون اسفند ماه کرونا گرفتن انقد سرفه میکردن خون بالا میاوردن با هیچی خوب نمشدن یک هفته تو تب سوختن و گلوشون زخم شده بود هیچی نمیخوردن،خلاصه آخر بردم دکتر سنتی گفت داروی امام کاظم بده هر هشت ساعت سا سه روز خوب میشه من دوز اول رو که دادم خوب شدن ولی تا سه روز ادامه دادم الان از عطاری معتبر بخرید داروی امام کاظم نوع تابستانه ش رو با یکم عسل مخلوط کنید اندازه یه ق چ خودی بشه هرهشت ساعت بدید خوب میشه نصف ق چ خوری دارو نصف ق چ عسل،البته بهتره خشک بخوره یا با یه ق آب جوشیده ولرم حل بشه ولی چون کوچیکه نمیتونه با عسل بدید نیم ساعت قبل و یه ساعت بعدشم هیچی نخوره

2728

@اعتصامی    

@مائده6525221    

@مهریماهم    

@nazbanoo8300    

@آنیدـپ    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

@لاکچریم    

@ماریز_فرزلی    

@fftt    

@دلوینت    

@شاعرتنها    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

@ترنم_ترنم    

@delaram2003    

@ایسان234    

@__delbar__    

2738
@لاکچریم     @ماریز_فرزلی     @fftt     @دلوینت     ...

ممنونم نیکی😭😭😭توروخدا دعاکنید بچه هاااا التماستون میکنم دعا کنید 

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
من دارم مرخص میشم خوب شدم تقریبا ۴۰ درصد ریه هام درگیری داشتن

این کوچولو😭😭😭همش ی سالشه

۱۰۰ تا

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

@اوپرا   ... @کفگیرعصبانی_مادرشوهر   . @خاله_ریزه_و_کفگیر_سحر_آمیز   .. بیان دخترا صلوات بدین ایشالا به حقه عابرو زهرا سلامت بیاد بغل خانوادش آمین یا رب العالمین 🤲🤲🤲

رفت.. خدابیامرزه رفتگانه شمارو 
2706