2737
2739
عنوان

ماهی آزاد🤮🤮

986 بازدید | 18 پست

امشب شبه چارشنبه سوری شام خونه مامانمیم. سبزی پلو درست کرده با ماهی آزاد.

هرچی خودمو کشتم عاقاااااا من بدم میاد از ماهی ازاد چربی داره.گوش نکردن ک نکردن. شما نظرتون چیه راجب ماهی آزاد؟

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا این موجود حال‌به‌هم‌زنه

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.
2731

افتضاح ترين ماهي با يك ميليون تيغ كه بالاخره ميره تو گلو 

اخرين بار كه مامانم درست كرد يه ٢٥سال پيشه و هيچكدوم نخورديم ديگع درست نكرد ما سالمون ميخوريم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2740
خب نخور 😐😐😐 برا خودت تن ماهی ببر 👌

زشته آخههه

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

ماهی خشک 😋😉😋

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
من فقط شیر و سالمون

من فقط سالمون و هوکی

ماهی خشک 😋😉😋

نخوردم تاحالا

افتضاح ترين ماهي با يك ميليون تيغ كه بالاخره ميره تو گلو  اخرين بار كه مامانم درست كرد يه ٢٥سا ...

اون چربی هاش خیلی رو مخه

من فقط شیر و قزل آلا میخورم

آره قزل هم دوست