2737
2734

سایت هک‌شده!؟

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲ تا کاربری داره/:

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

وقتی یک کاربر داره ثبت نام میکنه با ایمیل، تا شماره همراه نده ثبت نامش تکمیل نیست و نمیتونه اسم مستعار بذاره ، ثبت نام کرده ایمیلش تایید شده وارد سایت میشه تا شماره رو بده کد تایید رو وارد کنه و اسم مستعار رو بذاره ، خب؟ حالا میتونه لایک کنه چون کاربر نی نی سایت هست ولی هنوز ثبت نامش تکمیل نیست و اسم نداره ، وقتی لایک میکنه میشه کاربر نی نی سایت بعد که یک مدت لایک کرد و شما ها رو سر کار گذاشت و حسابی خندید میره شماره و میده و اسم میذاره ، وقتی اسم گذاشت حالا کاربر نی نی سایت اسمش میشه همون اسمی که میذاره و برازنده خودشه   یعنی از کاربر نی نی سایت تبدیل میشه به اسمش ، پس اسمشو عوض نمیکنههههه  فقط اسم میذاره واسه خودش   

طرف انقدر بیکار هست که میشینه چند تا کاربری میسازه با مرورگرهای مختلف باز میکنه و با همه یک دفعه لایکتون میکنه

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

عزیزم کاربر نی نی سایت کسیه که ثبت نام نکرده و فقط میتونه لایک کنه. بعد یه نفر هم نیستن. چون اسم کاربر ی نداره هم اسمش میشه کاربر نی نی سایت. من همه ی نظراتم رو لایک میکنه. مگه مهمه؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
عزیزم کاربر نی نی سایت کسیه که ثبت نام نکرده و فقط میتونه لایک کنه. بعد یه نفر هم نیستن. چون اسم کار ...

اهااا پس اینجوریه 

اخه خیلی غیر طبیعی بود یهو دیدم اینهمه پستو درجا لایک کرده گفتم شاید رباته

اهااا پس اینجوریه  اخه خیلی غیر طبیعی بود یهو دیدم اینهمه پستو درجا لایک کرده گفتم شاید رباته

نه عزیزم ربات نیست. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !