2733
2734
عنوان

چجوری با دلتنگی کنار بیام؟

155 بازدید | 10 پست

دو ساله عاشق یه پسریم و با هم در ارتباط هستیم 

اون اوایل که با هم اشنا شدیم تو یه شهر بودیم ولی الان یک ساله بخاطر یه شرایطی نمیتونه پیش من باشه 

بعضی وقتا اصلا کشش ندارم حوصله هیچی رو ندارم 

درک میکنم شرایطو میفهمم نمیشه کاریش کرد خودشم ناراحته ولی واقعا دیگه حالم خوب نیست 

گریه میکنم یا ناراحت میشمم میگه گریه که میکنی ناراحتیتو میبینم برا منم سخت تر میگذره ...

قصدتون ازدواجه؟؟

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خانواده ها در جریانن

پس تحمل کن گلم

قشنگی عشق ب دلتنگیشه❣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
اخه زمان کمی نیست که تا اینجا یک سال میشه ندیدمش 😞 و با این شرایطیم که داریم فکر کنم تا یکی دو سال ...

درست میشه عزیزم

باهم تصویری صحبت کنید 

ان شاءالله بزودی درست میشه

2738
اره من با داداشم که سوئد همینطور حزف میزنیم دلتنیگمون برطرف میشه 

داداش با عشق آدم خیلی فرق میکنه 

واقعا من شده داداشم که خونشون طبقه بالای خودمونه سه ماهم شده ندیدم برام سخت نبوده