2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم اره ضرر داره بخاطر میکروبی که توی تخم مرغ خام هست... میدونم خیلی سخته بخوایم رژیم غذاییمون رو عوض کنیم اما بخاطر سلامتی نینی هامون باید این کارو بکنیم. من الان خودم هفته 16 هستم از اول بارداریم لب به سس و پیتزا و چیپس و پفک و فست فود ها نزدم. هر وقت هوس کردم خودم درست کردم. به جای سس مایونز هم ماست چکیده پرچرب رو با روغن زیتون و ابلیمو و نمک و ادویه و اگه دوست داشتی یکمی خامه قاطی کن و بهش کمی پودر خردل بزن. مث مایونز نمیشه اما خوشمزه ست
تازه اینکه چیزی نیست من عاشق چیزهای شور بودم و هستم حالا دوهفته ست فشار خونه بارداری گرفتم اگه کنترلش نکنم مسمومیت میگیرم نینیمو از دست میدم... خیلی سخته که بخوام عادت هامو کنار بذارم و مث افراد مسن غذای بدون نمک بخورم اما تا که بادم میوفته چند ماه دیگه ایشالا به سلامتی تموم میشه آروم میشم. به سلامتی نینی فکر کن اونوقت باور کن آروم میشی
من می دونستم جز ممنوعاته اما هوس کردم و خوردم بستگی به خودت داره من چیزی که خیلی دلم بخواد و جایگزین نداشته باشه شده یککمی اما می خورم!!!
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2706