2733
2734
عنوان

روش های تمیز کردن منزل و محیط کار + هوم پلاس

| مشاهده متن کامل بحث + 5993 بازدید | 65 پست
لکه های روی لباس بچه رو با چی بشوریم؟ معمولا غذاست حالا یا میوه که آهنش اکسید میشه یا زردچوبه و زعفر ...

بستگی به نوع لکه داره اما میتونین از ترکیب جوش شیرین یا نمک و پودر لباسشویی هوم پلاس استفاده کنید اگر لکه خیلی سخت تر و رنگ لباس سفید میتونین از مایع سفید کننده هوم پلاس هم استفاده کنید اما چون بدن بچه ها حساس ترجیحا شوینده قوی استفاده نکنید و یا بعدش حتما توی آفتاب بزارین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ضد عفونی کردن میز و کانتر چه روشی خوبه؟ الکل چوب رو خراب نمیکنه؟

دوست عزیز برای ضد عفونی کردم سطوح میتونین از چند منظوره ضد عفونی کننده هوم پلاس استفاده کنید هم لکه هارو از بین میبره هم بخاطر فرمولاسیونی که داره تا 99% ویروس ها و باکتری هارو از بین میبره

2728

بچه ها درباره سرویس های #‍خدمات_منزل چیزی میدونید؟

من چند روز پیش تعمیر کولر گازی خودمو سپردم به مرکز تعمیرات تخصصی امدادینو ( https://emdadino.com/airconditioner-repair/  ) خیلی   راضی بودم

و پشتیبانی دائم رضایت منو چک میکرد

بعد از تعمیرات هم نظافت منزل رو مطرح کردم که بهم پین_ورک# رو معرفی کردن

ولی برای اخر هفته نیرو خواستم

نتیجه رو حتما بهتون میگم

تجربه خودتون رو به اشتراک بزارید لطفا

آمونياك مايعه؟ از كجا بخريم؟

دست رو ميسوزونه؟؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.

از بین بردن چربی وسایل برقی با قرص ماشین ظرفشویی محلول تو آب ولرم عالیه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

سلام  رو کابینتا چربی خیلی ریخته به زحمت تمیز میشه چیکار کنم 🤧

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

سلام 

اگه باربیکیو دارین برای تمیزکردنش حتما موارد زیر را در نظر بگیری:

تمیز کردن و نگهداری مناسب جزء مخفی کباب پز عالی است. یک کباب پز تمیز دمای بالاتر و توزیع بهتر گرما را فراهم می کند و شما همچنین با چسباندن غذا به توری ها چندان مشکلی نخواهید داشت. در مجموع ، نگهداری خوب به معنی عملکرد بهتر است.

برخی از مراحل ساده در ابتدا ، انتها و در طول فصل باعث می شود کوره شما در بهترین حالت قرار گیرد.  اگر از باربیکیو آجری یا باربیکیو آپارتمانی استفاده می کنید برای افزایش طول عمرآنها حتما این نکات را رعایت کنید.

🌸فالله خير حافظا و هو ارحم الراحمين🌸👶🏻+👦🏻=❤️

توجه!                                                                                                       توجه!

*یک قدم تا درآمد عالی و پایدار*

اگر دنبال شغل مناسب چه اول یا دوم هستین و یا میخوایین یک مهارت پولساز یاد بگیرین کافیه وارد سایت تکست کالا بشین و به بهترین دوره ها و مهارت های کاربردی و ایده های جدید درآمد ساز آشنا بشید و آنها را با هزینه خیلی ناچیز آموزش ببینید و با پشتیبانی و حمایت تمام قد شبکه مشارین تخصصی سایت تکست کالا وارد بازار کار شوید و درآمد عالی و پایدار  داشته باشید.(مخصوص آقایان و خانم ها ) متناسب با شرایط کاری شما دوره های متفاوتی وجود دارد

برخی از دوره ها:

1-دوره خیاطی (نازک دوزی)

2-دوره آموزش پرینتر سه بعدی

3-دوره چرم دوزی

4-دوره آموزش سقف کشسان و کفپوش سه بعدی

5-دوره روبان دوزی

6-دوره دوخت وسایل آشپزخانه

7-دوره فوق تخصصی نوسان گیری

8-دوره تخصصی دوپینگ مالی

9-دوره آموزش بورس و ارزهای دیجیتال

10-دوره فوق حرفه ایی فروشندگی

11- .....

(تمامی دوره های فوق با هزینه ی خیلی ناچیز و کمتراز  200 هزار تومن به فروش می رسد)

با آموزش دوره های سایت تکست کالا دیگر نیازی به آموزشگاه نیست و همچنین در فضای مجازی به صورت 24 ساعته پشتیبانی از تمام مهارت ها و رفع اشکال توسط مربی حرفه ایی به صورت رایگان وجود دارد.

پیشنهاد می کنم حتما یه سری بهش بزنین

https://textkala.com/shop/

2706