2733
2734

سلام دوستان وقت همگی به خیر

مشاور هوم پلاس هستم و تصمیم دارم داخل این تاپیک به سوالات شما در خصوص نظافت و تمیز کردن منزل ، محل کار و .... پاسخ بدم

خوشحال میشم اگر شما هم تجربیاتی در این مورد دارین با ما در این تاپیک به اشتراک بزارین 

عزیزم لایکم کن استارتر محترم😇

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای روی گاز و چدن های گاز محصولی دارید ک بدون زحمت تمیز کنه ؟

برای مبلمان روشن مخمل چی

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
برای روی گاز و چدن های گاز محصولی دارید ک بدون زحمت تمیز کنه ؟ برای مبلمان روشن مخمل چی

عزیزم معمولا بهترین ماده برای تمیز کردن چدن های گاز آمونیاک که با آب مخلوط بشه و روی چدن اسپری میکنن اما چون ضرر داره استفاده ازش میتونین از اسپری چند منظوره هوم پلاس استفاده کنید
https://homeplus.ir/product/homeplus-all-purpose-cleaner/

2738
ببخشید گاز

تکه‌های چدنی یا مشعل‌های اجاق را از روی گاز بردارید و هر کدام را داخل یکی از بسته‌های پلاستیکی زیپ‌دار قرار بدید. سپس دو قاشق غذاخوری آمونیاک داخل هر یک از کیسه‌ها بریزید و زیپ کیسه را بکشید یسه‌ها را به آرامی تکان بدهید تا آمونیاک در همه‌ی کیسه پخش شود و روی چدن‌ها را بگیرد. لازم نیست آمونیاک کل کیسه را پر کند تا چدن‌ها داخل آن‌ها غوطه‌ور شوند. همان مقدار لازم باعث ترشح گاز آمونیاک شده و چربی‌ها را حل می‌کند. بهتر است برای نشت ندادن آمونیاک کیسه‌ها را داخت یک کیسه‌ی دیگر بگذارید و بگذارید دو سه ساعت (یا یک شب تا صبح) همان‌طور باقی بمانند

برای روی گاز و چدن های گاز محصولی دارید ک بدون زحمت تمیز کنه ؟ برای مبلمان روشن مخمل چی

برای مبلمانتونم هم اول حتما با جارو برقی تمام خاک هارو بگیرین اگر بخارشو دارین یکی از بهترین روش ها استفاده از بخارشو اگر هم ندارین میتونین از محلول جوش شیرین استفاده کنید اگر لک چربی روی مبلتون هست میتونین از محلول آب و مایع ظرفشویی هوم پلاس استفاده کنید با یک تکه ابر آغشته به محلول روی لک هارو تمیز کنید فقط اول حتما روی قسمت کوچیکی از مبل که در معرض دید نیست امتحان کنید تا بعدا لکی روی مبل نمومنه

من ماشین ظرفشویی دارم اما ظرف هام خیلی براق نمیشن تمیز میشنا اما اونجوری که دلم میخواد نه شما چه محص ...

عزیزم برای ظرف های کریستالی و شیشه ای میتونین داخل ماشین از  مایع جلا دهنده هوم پلاس  استفاده کنید ویژگی های این محصول اینه که دارای توان بالای درخشان كنندگی ظروف كريستال، شيشه اي و استیل بوده و به عنوان مکمل خشک‌کن ماشین ظرفشویی عمل کرده و باعث خشک شدن سریع ظروف می‌شود. جلا دهنده ظرفشویی هوم پلاس با جلوگيري از باقي ماندن لكه آب بر روي ظروف، از ایجاد لکه‌های ابرمانند پیشگیری کرده و لیوان‌ها و ظروف‌ شما را شفاف و درخشان می‌کند.

2706