2737
2739
عنوان

کنکوری ها بیاین

105 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها

بچه ها واقعا نظراتتون میتونه خیلی کمک کنه، پس لطفا اگر راه حل خوبی بلدین بگین🥲🥲

یک بنده خدایی خیلیییییی کندخوان هست، در حدی که در طول ۱۲ ساعت نهایت ۱۲ صفحه میخونه.

یک دوره مشاوره تندخوانی هم رفته اما فایده ای نداشته، لطفا اگر روش خوندن خوبی بلدین بگین که سرعتش یکم بالا بره.

وسواس مطالعاتی داره☹

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا حواسش پرت میشه یا کم خونی و... داره نمیتونه تمرکز کنه یا هم از رو اجبار میخونه و میخواد حفظ کنه

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2731
شاید مشکل تمرکزشه ولی ب هر حال ۱۲ ساعت ۱۲ صفحه دیگه خیلی عجیبه

نه هزار بار یه مطلبو تکرار میکنه 

برمیگرده از اول درسو هی دوره میکنه

روانشناس

از این روانشناس زرد ها مثل همین که پیشش رفته نه

این بنده خدا کمال گرایی داره

این مشکل اصلیه

شک ندارم تو تمام ابعاد زندگیش هم اثر گذاشته 

اگه نفس می کشی یعنی هنوز زنده ای.  اگه لبخند می زنی یعنی داری زندگی می کنی.😉ولی اگه لبخند به لب دیگرون میاری تبریک میگم، تو انسانی😍🤩🌹
روانشناس از این روانشناس زرد ها مثل همین که پیشش رفته نه این بنده خدا کمال گرایی داره این مشکل اص ...

وای آفرین

خیلی دقیق گفتی 

کلی پول داد به همون مشاوره قلابی

2740
وای آفرین خیلی دقیق گفتی  کلی پول داد به همون مشاوره قلابی

متاسفانه تو کشور ما به خاطر ... این چیز ها زیاد شده

اگه نفس می کشی یعنی هنوز زنده ای.  اگه لبخند می زنی یعنی داری زندگی می کنی.😉ولی اگه لبخند به لب دیگرون میاری تبریک میگم، تو انسانی😍🤩🌹
بچه ها شما روشی که باهاش بخونه و سرعتش بالا بره بلدین؟

نه عزیزم

گفتم که

باید مشکل اصلی حل شه

این ها نشونه های اون مشکله

مثلا فرض کن

یه بنده خدایی به خاطر مشکل هورمونی خون زیادی تو عادت ماهانه از دست میده و کم خونی داره

اینکه بهش بریم هی قرص آهن و کباب و اینا بدیم فایده ای نداره

چون همراه هموگلوبین داره چیز های دیگه ای هم از دست میده

ما باید مشکل هورمونیشو حل کنیم

مثلا فرض کن یه بنده خدایی به خاطر مشکل هورمونی خون زیادی تو عادت ماهانه از دست میده و کم خونی داره ...

مرسی عزیزم

بهش میگم حتما