2733
2739
عنوان

مدرسه غیرانتفاعی پاکان کرج

1620 بازدید | 3 پست
سلام مامانهای گل میخواستم بدونم کسی در مورد مدرسه ابتدایی غیر انتفاعی پاکان توی خیابون خیام اطلاعاتی داره ؟ در مورد کادر آموزشی و نحوه برخورد با بچه ها و اینکه چقدر از آموزششون رضایت دارین. دخترم کلاس سوم میره و میخوام مدرسشو عوض کنم . دنبال مدرسه خوب میگردم
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

سلام. دوست عزیز 

مدرسه ی پاکان مدرسه ی خوبیه اردوهای شادی داره 

معلم هاشم خوبن 

اگر دوست داشتی من دبستان ترنج هم پیشنهاد می دم برید.. من از همسایه هامون که دخترهاشون اونجا می رفتن تعریف زیاد شنیدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام وقت بخیر ، عزیزم من جای شما باشم هیچ موقع همچین اشتباهی نمیکنم ، این مدرسه فقط اسم در کرده ببخشید فقط دنبال پول هستن .. برخوردشون بسیار نامحترمانه با اولیا هست و هیج امکاناتی برای تحصیل بچه قائل نیستن ... برای هر چیزی میگن مبلغ بدید ... نزدیکه 30 میلیون پول میگیرن اما امکانات مدرسه دولتی بیشتر از اینجاس در کل بگم برا خودش پاکان شده برند . سال پیش دخترم رو پیش دبستانی نوشتم اولن که بهداشت بسیار ضعیف بچم همه چی رو رعایت میکرد اما چون فضای اتاق درسشون کوچیک بود و تهویه نداشت همیشه مریض میشد . دوم اینکه ناظم و خود معلم بچه ها رو با هم قاطی میکردن مثلا   بچم مریض بود تو خونه زنگ میزد میگفتن بیا بچت خورده زمین سرش شکسته یا رفته بودیم سفر بچم پیشم نشسته میگفتن بیا بچت حالش بهم خورده ببرش دکتر اصلا نمیدونی چه وضعیتی داره این مدرسه . برای ثبت نامش که نگم یعنی پت و مت از اینا بهترن ، موسسش یه اقا هست ادعای تحصیلاتش رو  داره من با مدرک فوق لیسانس همچین ادعایی ندارم و بسیار بی ادبانه با من صحبت میکرد . مدیرش که کافیه انتقاد کنی وای خدا نصیب گرگ بیابون نکنه شمشیر رو از رو بسته .. من علت این همه ضعف رو جویا شدم متوجه شدم اینها از 4 سال پیش کادرشون عوض کردن با اینکه میلیاردی در میارن ولی متاسفانه حقوق پرسنلشون خیلی پایینه برا همین کیفیت آموزش افتضاح هست . خداروشکر من دخترم رو جای دیگه ثبت نام کردم . امیدوارم مطالبی که نوشتم والدین عزیز رو آگاه کنه که تجربه یکسال تحصیلی تلخ رو نداشته باشن . با تشکر از سایت خوب نی نی سایت  

2731