2737
2739
سلام دوستان
بهترین پیشنهاد برای راحت شدن از موهای دکلره جیه؟
واقعا گیج شدم
رنگ موهام بلوند کاهی هستش که حدود 15 سانت از ریشه بلند شده چون یکی در میون موهای سفید دارم نمیتونم طاقت بیارم تا بلند شه
از طرفی دکلره موهامو داغون کرده (میدونید که )می خوام بدونم که با این اوصاف چیکار باید کرد؟
خانم های حرفه ایی کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
agar mesh ham bekhai anjam bedi doobareh dekoloreh mikhad magar in ke az in rangaye fantezi kooni oonam nemisheh behsh gooft mesh bishtar highlight hastesh ka zoodam rangesh mireh

ghahvehee tireh fandooghi felan anajm bedeh ye khoordeh ka mohat doobareh joon gerft ye darjeh roshan koonesh mohatam ye khoordeh bishatr boland shoodeh mitoonei ye khoordeh az sarash koyah kooni ka ziyad kotah nasheh
من هم همین مشکل رو موهام داشت تیره کردمش ولی خوب هر ماه رنک کردم الان هم تمام موهام رو بلوند تیره میکنم یک دست شده البته بعد از 4 ماه راضی هستم
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2738