2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت اشتباه

| مشاهده متن کامل بحث + 3021 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا سیسمونی زیاد گرفتن اشتباه محض، من کلی لباس اضافه و خارج فصل و کوچول موچول گرفته بودم؛ بردم همون فروشگاه تعویض کرد واسم با سایز بزرگتر و چیزای دیگه. چند ماهم گذشته بود دیگه بچم دنیا اومده بود اما عوض کردن

شما هم یه سونو دیگه برو مطمئن شدی ببر تعویض کن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

چقدر دلم نی نی خواست😔😔😢😢

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

سونو انومالی رفتم‌پیش دکتر شاکری بهم گفت دختره چند بار هم پرسیدم گفت خیالت رااحت درسته درسته  بعدش رفتم امینوسنتز معلوم‌شد پسره 

البته برام فرقی نمی کرد ‌خریدم که ‌نکرده بودم‌ 

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!
واسه همین من تو nt حتی نپرسیدم... میترسم ی جنسیت بگه بهش دل ببندم تو هفته های بالاتر نتونم کنار بیام ...

من nt نپرسیدم خود دکتره بهم گفت،دکترش جوونه ولی خیییییلی با دقته،ب نظرت چقد رو نظرش اطمبنان هست؟

من تومانیتور الت تناسلی دخترمو نشونم داد رسما خالی بود😂درازی چیزی نداش 

خب خواهر منم گول خوردم دیگه 18هفته گفتم مطمئنی دکتر برم بخرم گفت اره ببین هیچیه هیچی نیست بعد امروز 30هفتمه،دوتا تخم مرغ زیر دلش میبینم.. پ.ش.م.ا.م ریخت

من nt نپرسیدم خود دکتره بهم گفت،دکترش جوونه ولی خیییییلی با دقته،ب نظرت چقد رو نظرش اطمبنان هست؟

من شنیدم خیلی احتمال خطا داره واسه همین نپرسیدم اصلا

به شما گفتن نی نی چیه؟

به زندگیم خوش اومدی....
واقعا یعنی شاکری هم اشتب میگه

قبلا خیلی با دقت تر بود سر بچه اولم که میرفتم خیلی وقت میزاشت

الان‌اینقدر سرش شلوغ شده به نظرم یکم دقتش کم شده

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!
خب خواهر منم گول خوردم دیگه 18هفته گفتم مطمئنی دکتر برم بخرم گفت اره ببین هیچیه هیچی نیست بعد امروز ...

گلم قطعا نشونت نداده پاهاشو وگرن پاهای دختر پسر قشنگ مشخصه.پسرتو هفته ۱۸ قشنگ الت تناسلیش ملومه 

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2706