2737
2734
عنوان

کیا اینجا خیلی خونگرمن بیاین 🥺

92 بازدید | 11 پست

بمنم یاد بدین واقعا خیلی دارم اذیت میشم من ی ادم دلسوز مهربون یعنی هرکس ک میشناستم میدونه ک شوخم. ولی خیلی دیر جوشم و کم رو اصلا دوستی ندارم هرکس ک باهام برخورد نداشته فک میکنه ی ادم عبوسو بی احساسم وخودمو میگیرم تا این حد ک میگن تو انقد بی احساسو عصبی هستی چطور با همسرت رابطه داری.ولی اصلا اینطور نیس خیلی خجالتیم و نمیتونم با کسی زود گرم بگیرم یکم از روحیاتتون بگین چطور انقد خونگرمین؟خیلی اذیت میشم همه بهم میگ.حتی همسرم میگ چهرت یجوریه ک ادم نا خودآگاه ازت حساب میبره ی اخمم کنم ک همه زله ترک میشن.البته خوشگلما نمیدونم‌ چرا اینطوریه🤦‍♀️😔 

خدایا شکرت به خاطر همه چیز 

والا من ذاتا خون گرمم چون بچه شیرازم😁💟

کاکو من بَچِی شیرازم...خونوم ایقد گرمه که همیطو میجوشه عین او کتریو که میذاریش رو شعلِی گاز میقُلّه                                                                 .                                   من میگم که شل بیگیر لذت ببر ...                     بَرِی چیچی غصه میخوری؟عامو بخندااااا هااااااا لذت ببراااااا          😁😁😁😁😁 دینگیلی دیشو دینگیلی دیشو دونوگواو دوشو😂😄 

بی تفاااوت باش

منم مثل تو بودم

بعدش خودمو شل گرفتم

اول انلاین با ادمای مختلف حرف زدم 

بعد شروع کردم بیرون رفتن 

بعد هم تو اجتماع بیشتر حاضر شدم

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام بچه ها با اجازه استارتر یک سوال داشتم این خال یا جوشی که تو عکس هست چند ماه زده اسمشو کسی میدونه راه درمانش چیه؟؟

لطفا بگید ممنونم.🙏🏻🙏🏻❤🦋

https://uupload.ir/files/lj8c_screenshot_۲۰۲۱۰۳۱۲-۲۲۲۴۰۵_whatsapp.jpg

خدایا شکرت.🙏🏻🙏🏻🌹❤💛یکدونه صلوات برای سلامتی همه و......بفرستین.ممنونم‌ گلا.💛💛💛❤🙏🏻🙏🏻🌈🌹
بی تفاااوت باش منم مثل تو بودم بعدش خودمو شل گرفتم اول انلاین با ادمای مختلف حرف زدم  بعد ش ...

انگار همه منو اینطوری شناختن هیچکس طرفم نمیاد میگن طرف چقد خودشو میگیره.

خوشبحالت من اصلا نمیتونم باکسی بگو بخند کنم مگ فامیل درجه یکم باشه 😭

منم با اونایی ک مغزم صلاح بدونه خون گرمم

شل بیگیر عامو

کاکو من بَچِی شیرازم...خونوم ایقد گرمه که همیطو میجوشه عین او کتریو که میذاریش رو شعلِی گاز میقُلّه                                                                 .                                   من میگم که شل بیگیر لذت ببر ...                     بَرِی چیچی غصه میخوری؟عامو بخندااااا هااااااا لذت ببراااااا          😁😁😁😁😁 دینگیلی دیشو دینگیلی دیشو دونوگواو دوشو😂😄 
2738
انگار همه منو اینطوری شناختن هیچکس طرفم نمیاد میگن طرف چقد خودشو میگیره.

کامللااااا درکت میکنم

کارایی که گفتم انجام بده

تو اینه هم با خودت تمیرین کن

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
هرکی باهام حرف میزنه میرم سراغ کلماتی مثل گلم عزیزم و زود شروع میکنم حرف زدن  اگرم یخم آب نشه ...

من یعنی ی کلمه بخوام باکسی حرف بزنم مامانم انقد ذوق میکنه ک نگو بعد اگ مثلا بدیه ینفرو شنیده باشم اصلا نمیتونم طرف اون ادم برم بیتفاوت باشم