2752
2739
عنوان

گال

| مشاهده متن کامل بحث + 51635 بازدید | 128 پست
با اون اوصاف پس احتمالش هست كه گال باشه چون دونه هاي گال تا درمان نشن خود به خود از بين نميرن و تو گ ...

عزیزم ،من هم مثل شما وقتی متوجه شدم خواهرم گال داشته درمان رو شروع کردم،یعنی کلا زیر ۱۰ تا بثورات داشتم و دیگر هیچ،الان حدودا ۳ هفته از درمانم که (زدن دوبار پرمترین و ضدعفونی عفونیه خونه)میگذره ،تک و توک دونه ی جدید میزنم و بعد از یکی دوروز جوش خود به خود خوب میشه،الان من نمیدونم هنوز گال دارم یا نه،شما از کجا فهمیدین خوب شدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نزدیک به یک سال درگیر بیماری گال بودم اصلا هم خارشش رو احساس نکردم چون دوست پسرم گرفته بود رفتیم ...

منم مثل شمام چون خواهرم گرفته بود شروع کردم به درمان،دونه های جدید بدون خارش میزنم،که خودش خود به خود خوب میشه ،نمیدونم خوب شدم یا نه،و این داره منو میکشه،شما از کجا فهمیدین خوب شدین؟

به هر حال ممنونم ازت.ان شالله واسه هيچكس پيش نياد منم زودتر راحت بشم

سلام، 

من بردارم و مادرم ،گال گرفتیم، دکتر رفتیم، پماد داد زدیم خوب نشد، صابون گوگرد هم اثر نکرد

شما چطور خوب شدید؟!

2731
پماد پرمترین بار برای اول استفاده کردم ضایعات خیلی بدتر شد.بعد لوسیون لیندان استفاده کردم تا حدودی ا ...

عزمزمه میشه تاپیک اخرمو ببینی گال مثل همون عکسه توروخدا 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦