2733
2734
عنوان

بیاین براتون صلوات بفرستم

84 بازدید | 18 پست

سلام هرکسی حاجت داره بگه براش صلوات بفرستم🤩برا منم دعا کنید۲ساله منتظرم مادربشم و امروز ششمین روز ای یو ای هستم برای بار دوم....

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇

براتون دعا میکنم منم آرزوم مادر شدنه 🌹

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله حاجت روا بشی گلم.عمه شوهرم ۵۰سالشه سکته کرده رفته تو کما .دعاش کنید خانوما 

@اعتصامی    

@دلوینت    

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2728

انشالله هم شما هم من هم همممه کسانی ک منتظرن بحق این روز عزیز باردار بشن و دلشون شاد بشه و بچه سالم و صالحی به دنیا بیارن 

برا منم دعا کنین این ماه انشالله نتیجه بگیرم بحق این روز عزیز 

خدایا به خودت سپردم همه چیو .... 

دعا کن مشکل خانواده ام حل بشه....دیروز ۲ ساعت تمام اشک ریختم....اشکام بند نمیام و داشتم ضعف میآوردم کسی نبود یه لیوان آب دستم بده....  

زندگی آنقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم ‌
2740

راستی یادم رفت بگم عید همگی تون مبارک ان شالله حاجت روا بشین بحق همین روز عزیز و صاحب بزرگش

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
انشالله حاجت روا بشی گلم.عمه شوهرم ۵۰سالشه سکته کرده رفته تو کما .دعاش کنید خانوما  @اعتصامی ...

چشم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706