2737
2739
عنوان

درمورد رابطه

310 بازدید | 23 پست

دخترها یه راهنمایی کنین منو خب من ۲سال تورابطم و طرف هم پسرخوبیه و۳۳ سالشو منم که ۲۵ جدیدا خیلی بحث داریم اونم بگم من شروع میکنم و بشدت زود رنج و لجبازم اینسری هم باز سر واتس اپ و گیمشو اینکه باهام سرده اونم باز سر مسئله انیستا ک ازم ناراحت بود حالا موندم ۵ روز دبگه مسافرم و بعدشم ک بعد عید میام همیشه اون میاد دنبالم و میگه دوستم نداری تو هیچ وقت نمیای الان موندم چیکارکنم با اینکه دلم باهاشه ولی مغرورم و لجباز و حرصم میگیره نمیرم سراغش بنظرتون برم؟چجوری رفتار کنم اصلا؟چون نمیخوام اینجوری برم سفر و سال و جدید اونجوری شروع کنیم

دلبندم کتاب زنان زیرک رو الان دانلود کن بخون خوندنش ۲ساعت زمان میبره ولی اندازه یه دنیا کمکت میکنه که چطور یه مرد رو جزب کنی رفتار کنی 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو اما سرسنگین باش 

میدونی چجوریم انگار تو دلم قربون صدقش میرم ولی کلادیجوری رفتار میکنم فک میکنه بیخیالم بهش 😂😂اما خودم دلم نمیخواد دست خودمم نیس ک

یعنی عقد نیستین؟ اگه قصدتون ازدواجه به نظرم ۲ سال کافیه واسه شناخت.دیگه باید عقد کنید.چون دوستی طولانی مدت خسته کننده هست و دو طرف انقد به هم گیر میدن و قهر و آشتی میکنن که حرمت رابطه از بین میره و خودبخود سرد میشن.

میدونی چجوریم انگار تو دلم قربون صدقش میرم ولی کلادیجوری رفتار میکنم فک میکنه بیخیالم بهش 😂😂اما خو ...

اگه تصمیمتون‌جدی اینحوری نباش ...دلسرد و دلزدش میکنی اونوقت پیشمون میشی

لایک نکن جون ننه ت😡بفهم
2738
یعنی عقد نیستین؟ اگه قصدتون ازدواجه به نظرم ۲ سال کافیه واسه شناخت.دیگه باید عقد کنید.چون دوستی طولا ...

اره برا ازدواجیم بنظرمنم همینه،دعواهامون الکی و قهرامون زود زود خیلی خسته کننده میشه😪

میدونی چجوریم انگار تو دلم قربون صدقش میرم ولی کلادیجوری رفتار میکنم فک میکنه بیخیالم بهش 😂😂اما خو ...

عزیزم تو دل قربون صدقه رفتن که فایده نداره 

خودتو بزار جای طرف این رفتارارو ببینه دلسرد میشه ازت 

حالا الان که دوسین ازدواج کنی و غرورتو نزاری کنار بشدت به مشکل میخوریا 

زنو شوهر باید اب و اتیش باشن 

اره بخدا ترسم هم همینه اما نمیدونم چجوری پا پیش بزارم برا اشتی

همیشه فرصت تغییر هست مخرب نباش سنگ صبور باش اعتمادش رو جلب کن بزار بفهمه فقط یه نفر تو دنیا درکش میکنه و اون تویی ...تغییر کن لیست این ویژگیاتو بنویس هر روز برا بهبودیش تلاش کن ....من خودم این کارو کردم نگی اینا همش شعار سخت هست اما روز به روز جلوتر رفتم

لایک نکن جون ننه ت😡بفهم
عزیزم تو دل قربون صدقه رفتن که فایده نداره  خودتو بزار جای طرف این رفتارارو ببینه دلسرد میشه ا ...

اره عزیزم برااین دوست دارم کلا دیگه ن قهر کنم ن لج من خودم سردو گرم ببینم دیگه خسته میشم واقعا صبوره😔

همیشه فرصت تغییر هست مخرب نباش سنگ صبور باش اعتمادش رو جلب کن بزار بفهمه فقط یه نفر تو دنیا درکش میک ...

خیلی قشنگ گفتی🥰به دلم نشست 

امیدوارم منم از پسش بر بیام 

چون نمیخوام رابطمو از دست بدم

اره عزیزم برااین دوست دارم کلا دیگه ن قهر کنم ن لج من خودم سردو گرم ببینم دیگه خسته میشم واقعا صبوره ...

نه اینکه کلا هم قهر نکنی خوب نیست حد وسط باش نه خیلی مغرور و لجباز نه خیلی با گذشت و مهربون